To oni wykręcili najwięcej kilometrów w rywalizacji o miano Rowerowej Stolicy Polski

1

Zmagania o Puchar „Rowerowej Stolicy Polski” dobiegły końca. W rywalizację aktywnie włączyli się mieszkańcy Kędzierzyna-Koźla, którzy z ambicją i zacięciem walczyli o kilometry dla naszego miasta. Najlepsza szóstka uczestników za swoje niesamowite wyniki otrzymała atrakcyjne nagrody pieniężne.

Zgodnie z zapowiedzią zwycięzcami zostało trzech zawodników, którzy w trakcie 30 dni wspólnej zabawy pokonali najdłuższy dystans spośród wszystkich uczestników z Kędzierzyna-Koźla. Są to Marek Grabowski, Mariusz Jarosławski i Konrad Kobiałka. Rywalizacja wśród kobiet okazała się jednak tak ekscytująca i wzbudziła tyle emocji, że zdecydowano również o przyznaniu specjalnych nagród trzem paniom, które osiągnęły najwyższe wyniki. Na tym podium stanęły: Agnieszka Malisz, Barbara Chałat i Angelika Korgel.

W całym Kędzierzynie-Koźlu do rywalizacji włączyło się prawie 500 osób, które łącznie przejechały ponad 100 tysięcy kilometrów. Rezultat ten zapewnił naszemu miastu wysokie, siedemnaste miejsce w klasyfikacji generalnej.

1 KOMENTARZ

Skomentuj