To najlepszy moment, żeby wyrobić „eMZetKę”. Po wakacjach bilety okresowe tylko elektroniczne

1

Pasażerowie miejskich autobusów w Kędzierzynie-Koźlu mogą korzystać z biletu elektronicznego. Kartę można wyrobić przez internet. Warto zrobić to już teraz – od września przestaną obowiązywać papierowe bilety okresowe.

„Nieustannie zachęcamy Was do wyrobienia eMZetKi – spersonalizowanego biletu elektronicznego. Do tej pory przemawiały za tym funkcjonalność, wygoda i bezpieczeństwo wynikające z bezgotówkowej formy płatności, co w czasie zagrożenia epidemiologicznego jest niewątpliwym atutem. Dziś kolejnym ważnym argumentem do posiadania eMZetKi jest fakt, że (…) od dnia 1 września br. bilet okresowy będzie można nabyć wyłącznie drogą elektroniczną. Dlatego, jeśli regularnie korzystacie z naszych usług i zaopatrujecie się w papierowe bilety okresowe, proponujemy już dziś złożyć wniosek o wyrobienie eMZetKi. Tym bardziej, że można to zrobić drogą elektroniczną, nie wychodząc z domu – szczegóły na stronie: https://emzetka.mzkkk.pl/ – zachęca Miejski Zakład Komunikacyjny.

„eMZetKa” to nie tylko nośnik biletu okresowego, ale również e-portmonetka, za pomocą której w prosty sposób możecie nabyć bilety jednorazowe dla siebie i osób towarzyszących. W razie pytań pracownicy MZK pozostają do dyspozycji pod numerem tel. 774835252 w. 34 w godz. 7.00-13.00.

MZK informuje korzystających z moBiLET-u, że jest to niezależna aplikacja i będzie działać bez zmian. Również bez zmian pozostanie dostęp do biletów papierowych jednorazowych oraz karnetów pięcio- i dziesięcioprzejazdowych.

1 KOMENTARZ

Skomentuj