To już oficjalnie: ciało kobiety znalezione przy samobójcy to zaginiona Honorata Sokół

0

W piątek policja w Kędzierzynie-Koźlu oficjalnie potwierdziła, że ciało kobiety znalezione wraz z ciałem mężczyzny na Podkarpaciu to zaginiona mieszkanka Kędzierzyna-Koźla.

Zrealizował się najczarniejszy scenariusz. Prowadzone od wtorku poszukiwania 54-letniej Honoraty Sokół mają tragiczny finał. W piątek policja potwierdziła podaną przez nas wczoraj nieoficjalną informację, że w pobliżu 55-letniego mieszkańca Kędzierzyna-Koźla, który popełnił samobójstwo w powiecie przeworskim na Podkarpaciu, znaleziono także ciało Honoraty Sokół.

– Poszukiwania zostały zakończone. Dziękujemy wszystkim, którzy się w nie włączyli – mówi mł. asp. Małgorzata Cisowska, rzecznik policji w Kędzierzynie-Koźlu.

Co nadal wiemy wyłącznie nieoficjalnie, Honorata Sokół najprawdopodobniej została zamordowana przez swojego byłego męża. Mężczyzna wywiózł ciało na Podkarpacie i tam sam popełnił samobójstwo. Nie znamy motywów jego działań. Wiadomo jednak, że 55-latek miał zakaz zbliżania się do byłej żony i jej dzieci ze względu na przemoc, której się wobec nich dopuszczał.

 

Skomentuj