To będzie straszna wyżerka. Halloweenowy zlot food trucków w Kędzierzynie-Koźlu

1

Na parkingu przed Miejskim Ośrodkiem Kultury ponownie zaparkują food trucki. Furgonetki z ulicznym jedzeniem przyjadą do naszego miasta w ostatni weekend października.

Będzie to drugi zjazd food trucków organizowany w naszym mieście. Pierwszy miał miejsce rok temu i spotkał się z ogromnym zainteresowaniem ze strony mieszkańców. Food trucki zaproszono też na tegoroczne Dni Miasta, co okazało się strzałem w dziesiątkę.

Druga edycja zlotu food trucków odbędzie się w dniach 28 – 29 października. Jej miejscem będzie ponownie parking przed Miejskim Ośrodkiem Kultury. Organizatorzy zapowiadają, że do Kędzierzyna-Koźla przyjedzie 15 furgonetek z całej Polski. W menu znajdziemy klasyczne burgery, kuchnię meksykańską, tajską, holenderską i włoską oraz dania klasyczne.

Ofertę uzupełnią dania wegańskie i wegetariańskie oraz cztery stoiska z piwem rzemieślniczym. Na odwiedzających wydarzenie przez dwa dni będzie czekała strefa dj i chillout oraz kącik dla dzieci. Szczegółowe informacje na temat food trucków, która zjawią się w Kędzierzynie-Koźlu organizatorzy będą podawać w najbliższym czasie.

1 KOMENTARZ

  1. Nie przepadam specjalnie za food truckami, ale osadzenie tego w klimacie Halloween zasługuje na plus (jeżeli istotnie tak będzie). Oby tylko jakiś niedouczony miejscowy proboszcz nie zrobił awantury o nie-wiadomo-o-co, a niestety takie ryzyko istnieje.

Skomentuj