Tir z burakami przewrócił się na drogę wojewódzką. Przejazd całkowicie zablokowany. ZDJĘCIA

12

W poniedziałek przed godz. 9 doszło do wypadku na drodze wojewódzkiej nr 421 we Wroninie. Na zakręcie. Przewróciła się ciężarówka transportująca buraki.

Na miejscu jest kilka zastępów straży pożarnej oraz policja. Kierowca ciężarówki został zabrany do szpitala. Kabina została częściowo zmiażdżona po uderzeniu w barierę energochłonną. Doszło do uszkodzenia zbiornika paliwa i wycieku. Droga jest całkowicie zablokowana.

12 KOMENTARZE

 1. Przecież na tej drodze jest zakaz ruchu dla samochodów o nacisku ponad 5 ton na oś, a oni dalej jeżdżą i nikt z tym nic nie robi. W zeszłym roku wyremontowali nam tą drogę ale jeżeli te tiry dalej będą jeździć to za 3 lata będzie to samo co było. Poza tym prędkość tych tirów, strach dzieci wypuszczać na dwór. Mam nadzieję że w końcu policja się za nich zabierze!

 2. Samochód sam się nie przewrócił.
  Do tego doprowadził nierozgaranięty szofer.
  Gdy już z tego szpitala go wypuścicie, to tylko z zakazem prowadzenia takich samochodów.
  Kosztami akcji i naprawy, też powinien być obciążony.

 3. Czy ta droga jest wasza prywatna??? Skoro piszesz ” wyremontowali NAM ta droge”. A odnosnie znaku jest tam jeszcze tabliczka. Przeczytaj ja sobie. Zakaz jest od Szczyt i Witoslawic,a sa jeszcze inne drogi, ktore prowadza do drogi 421. NIE MA ZAKAZU!!!! Nastepna sprawa predkosc: masz fotoradar w oczach??? A dziecmi trzeba opiekowac sie, nie puszczac na dwor samopasem. Co do kosztow akcji i naprawy jest ubezpieczenie. Wasza wiedza jest ograniczona ja wy sami!!!

  • Po to jest ograniczenie prędkości żeby się do niego stosować niezależnie czy tylko wozisz własną przysłowiową ” dupe” czy parę ton buraków. Więc , nie problem w tym że jeżdżą, tylko jak to robią. Szanuj życie ludzi obok których jedziesz i nie zapierdalaj 70-80 przez wieś. Niestety przez polską mentalność ułańsko buraczana ginie tysiące ludzi co roku .Ale co tam inni ,kiedy ja król TRANS jadę. Wszyscy spierdzielac bo burak buraki wiezie ! Za ten tekst o dzieciach ktoś w mordę dac powinien , może pomyslisz zanim takie bzdury napiszesz. . Obyś też w rowie kiedyś wylądował a nie na przykład pozabijal ludzi w aucie z naprzeciwka lub na chodniku. Wiecej rozumu i szacunku dla ludzi życzę. Jeździj 40 przez wioche a nie bedziesz musiał kiedyś kretynsko tłumaczyć że dzieciak sam sobie winien bo wskoczył na jezdnię. Dzieci popełniają błędy i nie są caly czas na smyczy .

   • Masz 100% racji! Jak jełop nie potrafi jeździć ciężarowym wozem, to zabrać mu prawo jazdy i niech pcha taczkę. Ciągle się pisza o matołach, którzy „nie opanowali samochodu” tak jakby samochód był jakimś dzikim zwierzęciem. A to tacy kierowcy sa dzikusami.

  • Ktoś, kto ma uprawnienia do kierowania takimi pojazdami, powinien to robić zgodnie zasadami sztuki.
   Chociażby tak jak ten, posiadający skromne B na plastiku, czy też ten z kartą rowerową.
   Do wywalenia ciężarowca z burakami do rowu, nie trzeba specjalnych uprawnień.

 4. Sami super kierowcy. Ciekawy jestem jak poradził bys sobie jeden z drugim takim sprzetem i z taka praca. Najlepiej komentarze pisac. Dlaczego nikt nie komentuje osobowki na dachu 1 km od Witoslawic. Tylko tir…

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj