Tężnia na osiedlu Powstańców Śląskich znów nieczynna. Doszło do awarii pompy

6

Złe wiadomości dla amatorów inhalacji z tężni na osiedlu Powstańców Śląskich. Z powodu awarii instalacji w najbliższym czasie urządzenie będzie niedostępne.

To drugie wyłączenie tężni z ostatnim czasie. Kilka dni temu z powodu pojawienia się zielonego nalotu trzeba było wyłączyć tężnie i poddać ją konserwacji.

Tym razem awaria wydaje się nieco poważniejsza. Doszło do uszkodzenia pompy, awaria ma zostać usunięta w ramach gwarancji, ale jak na razie nie jest znany termin ponownego uruchomienia tężni.

 

6 KOMENTARZE

  1. Już mnie nic nie dziwi w tym mieście „możliwości”, to chyba jedyne miasto w Polsce które wyróżnia się w fuszerkach inwestycyjnych. Zapraszamy potencjalnych inwestorów którzy lubią takie rzeczy, żadnych konsekwencji prawnych.

  2. Dajcie se spokój z tymi tężniami, placami zabaw…. Wykonawstwo poniżej krytki. I nikt tego nie kontroluje. I nikt za to nie jest odpowiedzialny. Wiadomo budżet obywatelski, więc można spokonie całą sprawę olać letnim moczem.

  3. Dlaczego o benzenie nikt z komentujących przy byle okazji nie pisze? Czyżby to był tylko temat wyborczy i musimy jeszcze kilka (kilkanaście) tygodni zaczekać?

Skomentuj