Test potwierdził, że urzędnik ma koronawirusa. Główny budynek urzędu miasta całkowicie wyłączony

11

Obecność koronawirusa u jednego z pracowników magistratu została potwierdzona. Zdiagnozowana osoba czuje się dobrze. Pozostali pracownicy wydziału przejdą odpowiednie badania wykrywające obecność koronawirusa.

Jak już informowaliśmy, w związku z tą sytuacją główny budynek Urzędu Miasta Kędzierzyn-Koźle przy ul. Grzegorza Piramowicza 32 został prewencyjnie całkowicie zamknięty do piątku (05.06). Wszystkie czynności pracownicy będą wykonywać w trybie zdalnym. Możliwy jest kontakt telefoniczny (połączenia są przekierowywane) i elektroniczny.

Bez zmian w dotychczasowym, epidemicznym trybie (poprzez punkty recepcyjne) pracują pozostałe budynki magistratu przy ul. Piastowskiej 15 (m.in. straż miejska) i 17 oraz Planetorza 2.

11 KOMENTARZE

    • Tolku, to nie wiesz że informacje podawane tutaj są bardzo wyprane i wyczyszczone i wysterylizowne z konkretów. Piszą to co im wolno. To co jakiś rzecznik prasowy podał na talerzu po dokładnym przeżuciu.

  1. Bardzo dziwne zarażają się urzędnicy, politycy, lekarze, policjanci oraz górnicy którzy przechodzą ten wirus bez objawowo, a np pani która wykłada towar, pani kasjer gdzie codzienie przewinie się tysiac osób, panie na targu, gdzie niema pomiędzy klientem plexi jakoś nie chorują. Może to być uodpornienie związane z ciężka praca albo po prostu tego wirusa niema i ktoś zarabia na tym.

    • pani na kasie już pewnie dawno przechorowała i zaraziła pół miasta, problem w tym że nikt jej nie przebadał, w naszym kraju nie kwalifikuje sie do testu ktoś kto nie trafił pod respirator

    • No tak przechorowała bez objawewo i pół miasta też niewidziala ze jest zaraz ona bo jak rozpoznać jak ktoś się zarazi i przechoruje bezobjawowo hehe. Urzędnik Nie ściemniaj!

  2. Mam znajomych prawie z każdej części Europy a nawet dalej pracowałem z Niemcami i Włochami gdzie było epicentrum, mam 600 znajomych na fb a ku…. Nieznam nikogo kto zachorował!

    • Idź szerzyć swoje hipotezy na jakimś forum dla foliarzy. Wirus istnieje i nie wszyscy przechodzą go łagodnie. To, że rząd luzuje pewne obostrzenia żeby napędzić gospodarkę, nie znaczy że można już chodzić bez maski i żyć jak przed pandemią.

Skomentuj