Ten piątek trzynastego będzie szczęśliwy w Infiniti Fitness Club. Darmowe wejście dla wszystkich

0

Nie wiecie jeszcze jak spędzić jutrzejszy piątek trzynastego? Miejscem, które na pewno pech będzie omijał szerokim łukiem, jest Infiniti Fitness Club. Już jutro odbędzie się tam święto kulturystyki i fitnessu obchodzone przez wszystkich pasjonatów aktywnego spędzania wolnego czasu.

Przez cały dzień całkowicie za darmo będzie można skorzystać ze wszystkich atrakcji oraz z pełnej oferty największego klubu fitness w regionie. Na tych, którzy nie są przesądni i zdecydują się ruszyć z domu, w Infiniti czekać będzie też mnóstwo promocji oraz konkursów z cennymi nagrodami.

Organizatorzy przewidzieli możliwość udziału w warsztatach i treningach na kilku salach tematycznych, prowadzonych przez profesjonalnych trenerów personalnych oraz fitness. Będzie można też bezpłatnie skorzystać z analizy składu ciała i uzyskać wartościowe porady trenerów oraz dietetyków.

W piątek trzynastego w Infiniti nie zabraknie też gwiazd. Gościem specjalnym wydarzenia będzie Michał „BIG MAJK” Mikulewicz, mistrz świata w kulturystyce NAC, który wraz trenerem INFINITI Kamilem Tanwicem, mistrzem Polski w kulturystyce, poprowadzi pokazowy trening oraz specjalne warsztaty wiedzy. Z kolei między 18 a 21 będzie można spotkać się na treningu z lokalną grupą Kentucky Street Workout Team, która przedstawi wyjątkowy pokaz swoich umiejętności.

Piątek trzynastego w INIFINITI Fitness Club, to wydarzenie nie tylko dla tych, którzy już rozpoczęli swoją przygodę ze sportem. Ten wyjątkowy dzień został zaplanowany także z myślą o osobach, które dopiero chciałyby zacząć własną drogę związaną z ruchem, wysiłkiem i aktywnością fizyczną. Każdy kto do tej pory nie miał odwagi, czasu lub motywacji w INFINITI może liczyć na odpowiednie wsparcie. Wspólnie ustalone cele, właściwa opieka i zaangażowanie bardzo szybko przekładają się na wyniki, zdrowie, uśmiech i energię na co dzień. Wystarczy tylko przyjść, zobaczyć i spróbować.

INFINITI Fitness Club

Al. Jana Pawła II 58, Kędzierzyn-Koźle

Tel: 884 848 808

www.infiniti-fit.pl

Skomentuj