Ten dzień był dla uczniów wyjątkowy. „Dziewiętnastka” uczciła święto dzieci w muzycznej oprawie

0

Tego dnia szkoła była odmienionym miejscem, pełnym balonów, niespodzianek i pomysłowych zabaw dla uczniów. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 19 zaserwowała swoim dzieciom niezapomniany dzień, pełen radości i atrakcyjnych zabaw. 

Uczniowie klas młodszych Publicznej Szkoły Podstawowej nr 19 w Kędzierzynie-Koźlu w wyjątkowy sposób spędzili swoje święto wspólnie z wychowawcami. Klasy trzecie przystąpiły do współzawodnictwa sportowego. Uczniowie rozegrali międzyklasowe zawody siatkarskie, badmintonowe i sprawnościowe.

Po zakończonych rozgrywkach, jak przystało na prawdziwe zawody, nastąpiło podsumowanie i dekoracja z uhonorowaniem uczestników rywalizacji. Klasy młodsze wybrały się na ulubione lody, biorąc następnie udział w tańcach i zabawach na świeżym powietrzu.

To był bardzo fajny dzień! zapamiętamy go na długo – mówili zgodnie uczniowie.

Każda klasa oprócz upominków klasowych otrzymała z rąk dyrektora szkoły balon wypełniony helem, oraz dzięki inicjatywie szkolnej rady rodziców słodki poczęstunek. To co sprawiało, że ten dzień był szczególny była muzyka, która rozbrzmiewała w czasie międzylekcyjnych przerw.

Na koniec dnia w świetlicy szkolnej zwanej ”Krainą radości” odbył się konkurs piosenki i dyskoteka.

Skomentuj