Telepizzeria Lupo w Kędzierzynie-Koźlu już otwarta. Wyjątkowo smacznie i z bardzo szybką dostawą

8

Głodni? Poznajcie ofertę Telepizzerii Lupo z Kędzierzyna. O przepisie na sukces i o tajemnicy unikalnego sosu pomidorowego  rozmawiamy z właścicielką Karoliną Malinowską.

– Skąd pomysł na nazwę?

– Szukaliśmy nazwy, która będzie się kojarzyła z wilczym apetytem, który pragniemy zaspokoić. U nas naprawdę można dobrze zjeść i gwarantuję, że każdy głodny jak wilk naje się u nas do syta. Lupo to po włosku właśnie wilk.

– Jesteście telepizzerią, ale czy można zjeść u Was na miejscu?

Telepizzeria znajduje się w jednym z nowych pawilonów na osiedlu Piastów, naprzeciwko Infiniti Fitness Club, tuż obok sklepu Lidl. Jesteśmy, jak sama nazwa wskazuje, nastawieni głównie na dowóz, ale można u nas odbierać pizzę osobiście lub zjeść ją na miejscu.

– Jaki jest koszt dostawy?

– Wszystkie zamówienia powyżej 25 zł na terenie Piastów, Blachowni, Azotów, Lenartowic, Śródmieścia i Pogorzelca są gratis. W przypadku Sławięcic, Koźla, Cisowej, Brzeziec, Koźla Portu, Kłodnicy i Żabieńca dostawa kosztuje 5 zł lub jest darmowa przy zamówieniu na kwotę powyżej 45zł. Do każdej pizzy zawsze otrzymuje się dwa sosy za darmo.

– Podczas wywiadu wszyscy spoglądaliście na siebie, kiedy zacząłem pytać o wasz sos pomidorowy. Czy zdradzicie w czym tkwi jego sekret?

–  Uważamy, że nikt w Kędzierzynie nie ma takiego sosu i pilnie strzeżemy jego receptury, dlatego proszę się nie gniewać, ale pozostanie on naszą tajemnicą.

– Jest już sporo pizzerii w Kędzierzynie. Jaki jest według ciebie przepis na sukces?

–  Oprócz wyjątkowego sosu wszystkie nasze pizze robione są nie na zwykłym żółtym serze, lecz na prawdziwej mozarelli. Sos czosnkowy również robimy sami i zapewniam, że nie stosujemy czosnku granulowanego tylko prawdziwy. Wszystkie pizze są duże i mają około 40 centymetrów średnicy. Stawiamy na dobre i świeże produkty i, co chyba jest najważniejsze, naszą pracę wykonujemy z zaangażowaniem i pozytywnym nastawieniem. Proszę mi wierzyć, że ciasto robione z uśmiechem na twarzy i z pasją naprawdę smakuje lepiej.

– Brzmi obiecująco… Czy oprócz pizzy znajdziemy coś jeszcze w Waszej ofercie?

– Pizza to nasze życie i w tym chcemy się specjalizować. Można  jednak u nas dostać także pyszne pieczywo czosnkowe, na które serdecznie zapraszamy.

Telepizzeria Lupo
Aleja Jana Pawła II 39I
Kędzierzyn-Koźle

Tel. 668-226-668

Materiał promocyjny

8 KOMENTARZE

  1. Dzisiaj jadlem wasza pizza jest super juz polecilem znajomym, sos czosnkowy super a sos pomidorowy ma cos w sobie bo jak nigdy moj syn zjadl caly wiec probcie dalej taka dobra pizze chetnie do was wroce.

  2. Ani KFC ani Pizza Hut ani Burger King …. same mało znane pizzerie…. oj te miasto.. chociaż … może w końcu większa konkurencja i taniej będzie…..

    • Spójrz na ceny. Mąka, woda i pomidory z puszki są tanie. Wynajem, opłaty i podatki powodują, ze z dania o plebejskich korzeniach mamy w cenie dobrego obiadu zwykłego fastfooda…

    • Dostawę na obiad musisz zaplanować zaraz po śniadaniu. Jakie miasto, takie telepizzerie… Do Portugali na nauke do Telepizzy, menagery…

Skomentuj