Tego jeszcze nie było. E-Warzywniak podczas epidemii dostarcza ziemianki i warzywa prosto do domu

6

E-Warzywniak, firma z Pawłowiczek, podczas epidemii koronawirusa dostarcza ziemniaki i warzywa prosto do domu. Dowozy oferowane są na terenie Kędzierzyna-Koźla i jego najbliższych okolic.

Firma odbiera towar prosto z zagłębia ziemniaczanego z okolic Wielunia i dostarcza je prosto do klientów. W ofercie E-warzywniaka znajdziecie też marchew, pietruszkę, seler, buraki okrągłe, cebulę i kapustę od polskich rolników. Firma z Pawłowiczek wspiera naszych polskich producentów żywności.

 

Firma oferuje konkurencyjne ceny –  na poziomie marketów czy osiedlowych warzywniaków. Niektóre warzywa są myte i wstępnie oczyszczone.

– ziemniaki – worek 15 kg – 30 zł;
– marchew – worek 2 kg – 7 zł
– pietruszka – 1 kg – 6 zł
– seler – 2,4 zł sztuka
– buraki okrągłe – 3 kg – 9 zł
– cebula – 2 kg – 6 zł
– por – 2,7 zł sztuka
– kapusta biała – 7,5 zł sztuka (to jest poniżej 3 zł za kg)

Koszt dostawy to 10 zł, bez znaczenia, jaka ilość zostanie zamówiona!

Terminy dostaw: od poniedziałku do piątku od godziny 8.30 do 21.00. Godzina dostawy zostanie podana orientacyjne w zależności od ilości zamówień (do każdego dojedziemy na 100 % ).

ZAMÓWIENIA PRZYJMOWANE SĄ TYLKO PRZEZ WIADOMOŚĆ SMS.

Warzywa są dostarczane pod wskazany adres i dlatego numer telefonu będzie potrzebny w celu kontaktu z kupującym przed dostawą.

Telefon kontaktowy 693 737 196

Telefon kontaktowy 663 408 930

SPOSÓB ZAMÓWIENIA :

SMS o treści: Miasto z kodem pocztowym (plus nazwa Osiedla), adres, ilość zamawianych ziemniaków i warzyw oraz sposób płatności. Przykład: Żory (osiedle XXXXX) ul, YYYYYY 22/33 – zamawiam: 2 x worek ziemniaków, marchew 2 kg, pietruszka 1 kg, seler, por oraz buraki 3kg. (Zamówienie zostanie przygotowane przez naszych pracowników i spakowane dla Państwa).

W SMS zwrotnym otrzymają Państwo numer swojego zamówienia oraz kwotę do przygotowania przy odbiorze.

OPCJE PŁATNOŚCI:

Dla bezpieczeństwa, aby uniknąć bezpośredniego kontaktu:

  1. Gotówka – pieniądze proszę włożyć do jednorazowego woreczka – odliczona kwota za ilość jaką Państwo zamówią.
  2. Przelew na konto – po otrzymaniu zamówienia sms-em proszą Państwo o dane do przelewu.
  3. KARTA płatnicza – posiadamy terminal

Do każdego zamówienia dołączony będzie paragon fiskalny.

Więcej szczegółów znajdziecie na:

https://www.facebook.com/E-warzywniak-102098711457935/

Materiał promocyjny

6 KOMENTARZE

  1. Brawo, bardzo dobry pomysł.Wirus wirusem,a życie życiem.Życzę powodzenią,trzymajmy kciuki za przedsiębiorców bo to Oni są kołem zamachowym gospodarki.

  2. To mi się podoba niektórzy bysmesmeni tylko narzekają na rząd i plują jadem ze 5g ze wirus wymyślony, niech sie uczą jak sie robi biznes nawet w trudnym okresie. Zamiast biadolić trzeba działać.

  3. Skorzystaliśmy dziś z tej możliwości. Ranobwtsłany SMS z zamówieniem, chwilkę później info zwrotne z ceną pakietu a po 16.00 Panowie przyjechali z zamówieniem. Profeska. Super pomysł! Będziemy korzystać i polecać. Warzywa bardzo dobrej jakości🙃

Comments are closed.