Tatusiowie przewozili rzeczy, mamy zajmowały się dziećmi. Niezwykłe zaangażowanie rodziców w przeprowadzkę przedszkola

0

W zaledwie jeden dzień rodzice i pracownicy Publicznego Przedszkola nr 24 ramię w ramie przeprowadzili przeprowadzkę przedszkola. To było prawdziwe wyzwanie organizacyjne i logistyczne. Przedszkole czeka generalny remont, więc dzieci całymi grupami musiały trafić do innych placówek.

Publiczne Przedszkole nr 24 „Niezapominajka” nareszcie doczekało się rozpoczęcia długo oczekiwanego remontu. Prace potrwają kilka miesięcy i obejmują całkowitą termomodernizację budynku, która będzie wiązała się również z wymianą dachu.

W dwa dni placówka musiał przenieść wszystkie swoje rzeczy. Cztery odziały przedszkola przeprowadzały się do Publicznej Szkoły Podstawowej nr 19, a jeden do Publicznego Przedszkola nr 26. W przeprowadzce przedszkola pomagali rodzice przedszkolaków.

Muszę pochwalić super postawę pani dyrektor z „Dziewiętnastki” i przedszkola numer 26, naprawdę bardzo nam pomogły się zorganizować. Jednak ogromną pomocą byli przede wszystkim rodzice, którzy po pierwsze zgodzili się zostać z dziećmi w domach przez dwa dni, a po drugie pomogli przewozić wszystkie rzeczy. Dzięki temu, że dzieci nie było w przedszkolu, wszystkie panie były zaangażowane w przeprowadzkę – mówi Urszula Szałaj, dyrektor Publicznego Przedszkola nr 24.

Poprosiliśmy o pomoc rodziców i byliśmy mile zaskoczeni ilu tatusiów się zgłosiło. Wozili nasze rzeczy busami i ciężarówkami. Tatusiowie zaangażowali do pracy nawet swoich pomocników, dzięki temu wszystko poszło szybko i sprawnie. Jestem bardzo dumna i wzruszona, bo jak widać w ludziach jest ogromna moc. W imieniu wszystkich pracowników bardzo dziękuję rodzicom za pomoc, bez wątpienia mamy super optymistycznych rodziców – podkreśla Urszula Szałaj.

Przeprowadzka trwała dwa dni, ale dzięki temu, że w zaledwie kilka godzin udało się wszystko przenieść do wyznaczonych placówek, już na drugi dzień panie mogły urządzać dzieciom sale. W poniedziałek wszystkie dzieci ruszyły do przygotowanych specjalnie dla nich sal.

 

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj