Tatuażysta z naszego miasta zdobywcą pierwszej nagrody na opolskim konwencie tatuażu Tattoo Expo Opole 2022

4

Skromny i niezwykle utalentowany, taki bez wątpienia jest Marek Moszko z Kędzierzyna-Koźla, który ma na swoim koncie ogromny sukces. Startował w konwencie tatuażu Tatto Expo Opole 2022 i w kategorii realistyczny tatuaż okazał się bezkonkurencyjny, zdobywając pierwsze miejsce. 

Marek Moszko najbardziej lubi rysować portrety ludzi i zwierząt. Im bardziej szczegółowe, im więcej detali ma rysunek, tym bardziej sprawia mu frajdę. Inspiruje go dosłownie wszystko, wszystko, co w danej chwili go zauroczy, zapadnie w pamięć i zafascynuje. Wtedy zamienia wyobraźnię w prawdziwe dzieło sztuki, w którym niezwykle precyzyjnie oddaje każdy detal. To tę właśnie precyzję i szczegółowość doceniono na opolskim konwencie tatuażu Tattoo Expo Opole 2022, w którym Marek zdecydował się wziąć udział. To największy konwent w Polsce, zjeżdżają się tam najlepsi tatuatorzy. Marek był bezkonkurencyjny w kategorii realistyczny tatuaż.

Myślałem ze zemdleję, naprawdę to było tyle emocji i ogromnego szczęście, w które trudno uwierzyć. Nie spodziewałem się, że to akurat ja zwyciężę w tej kategorii. Tam naprawdę było wielu, niezwykle zdolnych artystów. No i to, że ja zrobiłem czarnobiały tatuaż, a przeważnie kolory zwyciężały – opowiada Marek Moszko.

Marek Moszko ma 27 lat i tatuuje w studiu tatuażu w Opolu. Kiedyś robił to tylko hobbystycznie, ale tracąc pracę w pandemii postanowił zająć się tylko tatuowaniem. Jak widać, był to dobry kierunek, bo Marka doceniono na prestiżowym konkursie, a to pierwsze takie wydarzenie, w jakim Marek wziął udział. Zwycięstwo bardzo go uskrzydliło i zmotywowało do dalszej pracy i rozwoju.

4 KOMENTARZE

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj