Tak wygląda wewnętrzna część „Wodnego oKKa”. Odliczanie do otwarcia. FOTO. WIDEO

20

Za nami pierwszy sezon na nowym zewnętrznym basenie w Azotach. Tymczasem dobiegają końca prace w wewnętrznej części „Wodnego oKKa”. Można już zacząć odliczanie do otwarcia.

Budowa „Wodnego Okka” trwa od marca 2016 roku, gdy teren byłego kompleksu „Azotor” przejął wykonawca inwestycji. Po wielu perturbacjach zupełnie inna firma wreszcie finalizuje inwestycję.

– Nie mamy jeszcze dokładnej daty otwarcia, nastąpi ono jednak pod koniec listopada – zapowiada prezydent Sabina Nowosielska, prezydent Kędzierzyna-Koźla.

W wewnętrznej części „Wodnego oKKa” na mieszkańców czekać będzie basen rekreacyjny, zjeżdżalnia, basen pływacki, a także kompleks saun.

Multimedia: urząd miasta

20 KOMENTARZE

  1. Rychu, taki lepszy Ryszard wróbelki ćwierkają, że na otwarciu będzie Przewodniczący klubu parlamentarnego Platformy Obywatelskiej-Koalicji Obywatelskiej Sławomir Neumann! Wygłosił wykład na temat członkostwa w Peło: „Rysiu pamiętaj, jedna zasada jest dla mnie, święta ku*wa. Naucz się tego, jak będziesz o czymkolwiek… rozmawiał. Jak będziesz w Platformie, będę cię bronił ku*wa jak niepodległości. Jak wyjdziesz z Platformy to masz problem”.

  2. spoko, sprawdzę, jak tylko trochę sprawy ucichną, koledzy z jedynie słusznej partii pozamiatają je pod dywan (dostaną za to po parę godzin w miesiącu za darmo, tak w okolicy miesięcznicy) i będę mógł spokojnie wrócić z urlopu.

  3. To nie jest basen pływalnia cokolwiek.
    Nie ma gdzie popływać w tym mieście . Na pływalni zero wolnych torów. Marzy się mi taki obiekt jak na Krapkowicach czy Strzelcach Opolskich. Totalna porażka )-: te trzy tory płakać się chce.

  4. A ja mam kupione działki w Kobylicach i Landzmierzu tam powstaną kluby nocne dla osób homoseksualnych głównie dla lesbijek i gejów . Za dużo tych klubów dla heteryków. Wiem że to kontrowersyjny plan jest . Przepraszam ;) Ale uważam że te osoby też muszą mieć miejsca dla zabawy ;) osoby biseksualne też mile widziane

  5. Nie chodzi o łażenie lub nie. Ale o to, że tak „wielka” i od lat wyczekana inwestycja (za naszą kasę) nie spełnia pewnych standardów. Miasto które nie stawia na rozwiązanie por rodzinne nie rozwinie się tylko wyludni.

  6. PAN RYCHU POWINIEN MIEC DARMOWA WEJSCIOWKE PRZEZ CALY ROK, W NAGRODE ZA SWOJE GLUPIE KOMENTARZE POD ADRESEM PANI VIOLI .A MOZE MARZY,BY PANI VIOLETTA OSOBISCIE BLYWALA Z NIM W BASENIE.

Skomentuj