Tak wygląda kobieta, która okradła staruszków w Kędzierzynie-Koźlu. Jest portret pamięciowy

5

Policja w Kędzierzynie-Koźlu opublikowała portret pamięciowy kobiety, która metodą „na wnuczka” okradała dwójkę starszych mieszkańców Kędzierzyna-Koźla.

Oba zdarzenia miały miejsca 30 lipca na terenie miasta Kędzierzyna-Koźla. Do pokrzywdzonych zadzwoniła kobieta, podając się za wnuczkę, a w drugim przypadku za siostrzenicę. Poprosiła o pożyczenie pieniędzy, aby mogła wpłacić kaucję z powodu potrącenia osoby na przejściu dla pieszych. Pokrzywdzeni przekazali jej łącznie 55 tys. złotych.

Kobieta na portrecie w wieku około 19-25 lat, o sylwetce szczupłej, wzrostu średniego ok. 160 cm.

Jeśli ktoś rozpoznaje oszustkę lub ma jakąkolwiek wiedzę na jej temat, proszony jest o kontakt z funkcjonariuszami pod numerem tel. 77 4724603, numerem alarmowym 112 lub z najbliższą jednostką Policji.

5 KOMENTARZE

  1. Na pewno nie była z KK, złodzieje zwykle są z innych Miast, numery biorą ze starych książek telefonicznych bo starsi ludzie ich nie zmieniają. W starych książkach było imię nazwisko i numer, a nawet nie wiem czy nie adres. Gdyby Miasto miało już monitoring to Policja by wyłapała obce tablicę rejestracyjne czy nawet złodziei

Skomentuj