Tak doszło do zderzenia na rondzie Milenijnym. WIDEO z rejestratora

21

Dwa rozbite samochody i dwie osoby zabrane do szpitala – to bilans dzisiejszego wypadku na rondzie Milenijnym w Kędzierzynie-Koźlu (czytaj więcej). Dzięki uprzejmości jednego z czytelników, który jechał tuż za sprawcą i nagrał całe zdarzenie za pomocą rejestratora w samochodzie, możemy zobaczyć, co dokładnie się wydarzyło. Wideo:

21 KOMENTARZE

 1. Nie raz już miałam „przyjemność” być świadkiem takiej brawury. Cwaniaków nie brakuje. Szkoda tylko, że bezpiecznie jadący może ucierpieć

  • Andreas, naprawdę współczuję… Zadaj sobie pytanie czego.
   „Cztery zera na masce, a piąte za kierownicą”, serio??
   To, że jeździsz polonezem albo maluchem to nie wina miłośników Audi.
   Poza tym to nie są „zera” tylko pierścienie. Ten, kto nie widzi różnicy, niech zrobi sobie termin u specjalisty.
   Audi to nie samochód dla pierwszego lepszego.
   Szybkość, wygląd i cena mówią za siebie. Tyle chciałam napisać.

 2. Przejeżdżałem przez to rondo około g.14-tej i powtórnie około 16-tej. Utrudnienia ciągle trwały. Wydaje mi się, że uszkodzone auta mogłyby zostać zabrane z okolic ronda znacznie szybciej! Zwłaszcza, że wypadek nie był bardzo poważny. Cała akcja zajęła więc prawie 4-ry godziny. Tyle też trwały utrudnienia w ruchu.

 3. Audi i wszystko jasne. Cztery zera na masce i piąte za kierownicą. Jak kiedyś debile spotykani byli głównie w BMW, to teraz się już chyba na drzewach wybili, a niedobitki do Audi przesiedli.

 4. No dobra, wszystko pięknie ładnie.. Dochodzą słuchy, że to ukrainiec.. Jak się zakończyła cała sprawa? Bo raczej nie na mandacie.. W końcu dwie osoby skończyły w szpitalu..

 5. ale macie ograniczone myślenie. lepsza starsza audica niż jakaś obsrana kia z salonu. pewnie jeździcie samochodami od lat które jeszcze przez lata będziecie spłacać 🤪

 6. kuzin teksty na poziomie siódmej klasy. Grzegorz ty pewnie jeszcze do dzisiaj polonezem z ofoliowanymi siedzeniami jeździsz i go spłacasz. mi audi nie śmierdzi i uważam że to dobra marka. Polecam sprawdzić ranking !

 7. Dominik, zgadzam się z Tobą.
  Ten Grzegorz i Andreas to przeciwnicy Audi.
  W sumie nie wiem, dlaczego uważają, że kierowca Audi jest zerem.
  W internecie śmieją się z niego, ale prosto w twarz nie powiedzieliby mu tego.
  Powtarzam, że to nie są zera, tylko PIERŚCIENIE!!!
  Szybkość, wygląd i cena mówią za siebie.
  Ale skąd pierwsi lepsi mogą o tym wiedzieć…

Skomentuj