Szymon Hołownia odwiedzi Kędzierzyn-Koźle. Będzie otwarte spotkanie z mieszkańcami

11
Fot. Szymon Hołownia

Szymon Hołownia, lider Polski 2050, w ramach Mobilnej Konwencji Partyjnej Polski 2050 Szymona Hołowni, w środę, 9 listopada odwiedzi Opolszczyznę. W programie znalazło się również spotkanie z mieszkańcami Kędzierzyna-Koźla.

Najpierw Szymon Hołownia pojawi się w Opolu, gdzie weźmie udział w konferencji, na której zaprezentowani zostaną kandydaci na kandydatów listy Polski 2050 Szymona Hołowni na Opolszczyźnie w nadchodzących wyborach parlamentarnych. Następnie uda się do Grodziska, później skieruje się do Kędzierzyna-Koźla.

Spotkanie z mieszkańcami rozpocznie się o godz. 18 w sali żyrandolowej kozielskiego domu kultury.

11 KOMENTARZE

  1. Jeszcze tego gwiazdora tu brakowało. Niech długiego kumpla z programu zabierze ze sobą do Pierdziszewa to będzie kabaret.

  2. Szymon Hołownia z twarzy jak laleczka Chucky no i poglądami bliski kukiełce.Czemu ten człowiek tak prze ku polityce? Przecież to pozer.

  3. Czy Pan Hołownia przedstawi w końcu jakiś swój program wyborczy? Naprawdę nie jest sztuką być cały czas w opozycji. Wybory coraz bliżej a wypowiedzi dwóch czołowych liderów powodują odruch wymiotny i chęć opuszczenia kraju że względu na panujący bałagan. Przecież wystarczyło by ujarzmić cenę paliw i Energi a żaden producent nie miał by podstaw do wiecznego podnoszenia cen

    • O wiele lepiej byłoby w Polsce gdyby Tusk i Kaczyński zniknęli z politycznej mapy.
      Spójrzcie wstecz ile zła wyrządzili ci liderzy partii. Piętnaście lat wojny domowej z powodu dwóch żądnych władzy paskudnych z charakteru człowieczków.

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj