Szyją darmowe maseczki ochronne dla mieszkańców miasta. Ruszyła zrzutka na materiały

0

Stowarzyszenie Patriotyczny Kędzierzyn-Koźle wspierane przez sympatyków i ludzi dobrej woli rozpoczęło produkcję maseczek ochronnych dla mieszkańców miasta. Można je otrzymać bezpłatnie. Stowarzyszenie apeluje jednak o pomoc w zakupie niezbędnych materiałów.

Od poniedziałku maseczki rozdawane są mieszkańcom na ulicach Kędzierzyna-Koźla – zobacz, jak wyglądało to na ulicy Wojska Polskiego:

Patriotyczny Kędzierzyn-Koźle rozdaje mieszkańcom maseczki ochronne

Aktualne informacje o miejscach, w których będzie można otrzymać pakiety, stowarzyszenie zamieszcza na swojej stronie na Facebooku – kliknij, aby przejść. Potrzebne są jednak pieniądze na zakup materiałów. Uruchomiono zrzutkę.

„Ponieważ przedsięwzięcie to generuje koszty, a nasze stowarzyszenie utrzymuje się jedynie ze składek członkowskich, prosimy Państwa o wpłaty każdej kwoty, jaką są Państwo w stanie wpłacić. Zebrane środki zostaną przeznaczone na zakup materiału i gumek do uszycia maseczek. Następnie zostaną one zapakowane po 2 sztuki i rozniesione potrzebującym. Ponieważ zamówienie materiałów, wykrojenie i szycie zajmuje czas, a mamy go mało, bo tutaj liczy się każda chwila, prosimy o szybkie wsparcie inicjatywy” – przekazało stowarzyszenie.

Kliknij, aby przejść do strony zrzutki: https://zrzutka.pl/zcuabe

Skomentuj