Szybka i skuteczna redukcja tłuszczu oraz trwała i bezbolesna depilacja laserowa. Poznajcie nowości w Beauty Bar

7

Masz dość opornej oponki na brzuchu? Twoje uda, ramiona lub podbródek nie wyglądają tak jak byś chciała? A może chciałabyś się pozbyć włosków z nóg, pach, klatki piersiowej czy pleców? Z rozwiązaniem tych problemów można zwrócić się do salonu Beauty Bar.

O bezbolesnej depilacji laserowej oraz o nowatorskiej metodzie szybkiej i skutecznej redukcji tłuszczu opowiada Aleksandra Kazińska właścicielka firmy.

ZABIEGI KRIOLIPOLIZY

– W moim salonie wykonujemy zabiegi kriolipolizy z wykorzystaniem sprzętu medycznego Colltec. Kriolipoliza to zabieg, zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Zabieg ten polecają lekarze medycyny estetycznej jako alternatywę dla tradycyjnego odsysania tłuszczu.
Jest nieinwazyjny, a przede wszystkim bezbolesny!

– Do zmniejszenia tkanki tłuszczowej dochodzi poprzez kontrolowane schładzanie obszaru zabiegu do -8 stopni, co powoduje zamrożenie i obumarcie komórek tłuszczowych. Następnie dochodzi do ich rozpadu i metabolizacji, czyli wydalenia przez wątrobę. Kriolipoliza to dobre rozwiązanie dla tych, którzy zmagają się z nadmiarem tkanki tłuszczowej, a tradycyjne ćwiczenia i dieta nie dają oczekiwanych rezultatów. Zabieg pomaga zmniejszyć obwód ud, brzucha, pleców oraz bioder i ramion, sprawdza się także w okolicach podbródka – wyjaśnia Aleksandra Kazińska.

EFEKTY JUŻ PO 1 ZABIEGU

– Wartym podkreślenia jest to, że aparat Cooltech jest sprzętem medycznym, a bezpieczeństwo oraz skuteczność tej metody redukcji tłuszczu potwierdzają badania kliniczne. Co więcej, zabieg ten nie powoduje żadnych skutków ubocznych i nie trzeba po nim przechodzić żadnej rekonwalescencji. Jest więc świetną alternatywną do liposukcji, tym bardziej, że pierwsze efekty klienci widzą już  po pierwszym zabiegu.

BEZBOLESNA DEPILACJA LASEROWA

– Oprócz kriolipolizy wykonuję w moim salonie także zabiegi depilacji laserowej. Klientami są mężczyźni jak i kobiety, a wszyscy doceniają przede wszystkim to, że zabieg jest całkowicie bezbolesny. Pacjenci odczuwają tylko ciepło, a efekty podobnie jak przy redukcji tkanki tłuszczowej, widoczne są już po pierwszym spotkaniu.

O nowościach w Beauty Bar oraz o aktualnych akcjach promocyjnych dowiecie się ze strony internetowej oraz z mediów społecznościowych : https://www.facebook.com/beautybarak-104362070992878

Beauty Bar

Ul. Piotra Skargi 21, Kędzierzyn-Koźle

Tel. 535 120 298

https://www.facebook.com/beautybarak-104362070992878

https://www.instagram.com/beautybar.ak/https://olakazinska.wixsite.com/mysite/o-mnie

https://olakazinska.wixsite.com/mysite/o-mnie

Materiał promocyjny

7 KOMENTARZE

  1. To nieprawda, że kriolipoliza jest szybka i skuteczna, bo trzeba wykonać serię kosztownych zabiegów. Poza tym osoby z chorymi nerkami źle znoszą metabolizowanie obumarłych komórek tłuszczowych. Dodatkowo niektóre partie ciała ( brzuch) są mało wrażliwe na ten zabieg. W końcu komórki tłuszczowe odradzają się, bo jedyną metodą na schudnięcia jest ujemny bilans kaloryczny, a nie żadne cudowne metody. Bo i na koniec: gdzie są linki do badań klinicznych w tym materiale reklamowym? Na jakie badania się powołuje ta firma?

  2. Za ćwiczenia się weźcie a nie o jakichś oponach na brzuchu piszecie. Na drążek i jechać z tym koksem z pociągnięciami z nogami pod kątem 90°, do tego krzesełka, wznosy nóg, nożyce na poręczach czy widząc na drążku i brzuch będzie jak trzeba. Jest tyle ćwiczeń różnej maści.

  3. Dokładnie tak jak poprzednik jest tego samego zdania, a reklamowanie się z 18 latka potwierdza te tezę. Pokażcie choć jedna kobietę lub mężczyznę którzy dzięki wam a nie swojemu uporowi, diecie i ćwiczeniom ma taką sylwetkę. Inna sprawa to ceny tych zabiegów, miasto niemożliwości to nie warszawa, ale życzę powodzenia w szukani jeleni.

  4. Robiłam serię tych zabiegów w Gliwicach za ok1500 zł genialny efekt w do rzeźbieniu sylwetki, to nie jest zabiegów dla otyłych, niestety na wsi źle przyjmujemy nowinki czy możliwości medycyny estetycznej a mentalność biedy wychodzi,

    • Jak takie fantastyczne wyniki, to pochwal się ile masz lat, ile ważyłaś przed a ile po zabiegach, bo na razie to widzę tylko ze schudłaś o 1,5 tys.

  5. Mam 52 lata , w tych zabiegach najważniejsze jest mierzenie utraty na obwodach, straciłam po 5 cm, więc w biodrach obecnie mam 94 cm pas 74cm zabiegi robiłam 10 MC temu utrzymuje efekty również gładkości i ujędrnienia , tylko dlatego piszę że należy wspierać lokalnych przedsiębiorców w inwestycjach i pomysłach a nie tylko negować i krytykować w ogóle nie wiedząc co,

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj