Szpital, WAK Trans, Klinika Nova i salony Maxima pracodawcami roku. Wyniki plebiscytu

3

Telewizja Kędzierzyn-Koźle i Miesięcznik Dobra Gazeta ogłosiły wyniki trzeciego już plebiscytu na pracodawcę roku.

Widzowie i czytelnicy głosowali na firmy działające na terenie powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego w trzech kategoriach: małe, średnie  i duże przedsiębiorstwa. Łącznie 46. W plebiscycie oddano ponad 2,1 tys. głosów.

– Celem plebiscytu jest pokazanie, że są dobrzy pracodawcy. To wskazówka dla pracowników, gdzie kierować swoje kroki na gruncie zawodowym. Jednocześnie promujemy dobre praktyki pracodawców – mówi Jakub Dźwilewski, redaktor naczelny Telewizji Kędzierzyn-Koźle i Miesięcznika Dobra Gazeta.

Gala plebiscytu poprzedzona prelekcją na temat rynku pracy odbyła się w Centrum Obsługi Inwestora Kędzierzyńsko-Kozielskiego Parku Przemysłowego. Nagrody przedstawicielom firm wręczyli prezydent Kędzierzyna-Koźla Sabina Nowosielska, starosta Małgorzata Tudaj wraz z wicestarostą Józefem Gismanem oraz radny sejmiku województwa Andrzej Sałacki.

Pierwsze trzy miejsca w każdej z kategorii:

Duże przedsiębiorstwa: SP ZOZ Kędzierzyn-Koźle, Grupa Azoty ZAK, Kania i Synowie Pawłowiczki.

Średnie przedsiębiorstwa: ex aequo Klinika Nova i WAK Trans, Spotlight, Zamkon.

Małe przedsiębiorstwa: Salony Optyczne Maxima, Skoda-Lellek, Hotel Solidaris.

 

3 KOMENTARZE

  1. Szpital przedsiębiorcą? Nie jest nim żaden SP ZOZ, jedynie szpitale przekształcone w spółki prawa handlowego. Warto znać ustawę o działalności leczniczej będąc dyrektorem SP ZOZu.

Skomentuj