Szpital w Kędzierzynie-Koźlu wstrzymał przyjęcia pacjentów na dwa oddziały

7

Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Kędzierzynie-Koźlu od ubiegłego czwartku wtrzymał przyjęcia pacjentów na dwa oddziały.

Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Kędzierzynie-Koźlu informuje, że z dniem 22 października 2020 r. w Oddziale Dermatologii tutejszego Szpitala wstrzymuje się do odwołania przyjęcia pacjentów do wymienionego Oddziału.

Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Kędzierzynie-Koźlu informuje, że z uwagi na stwierdzony przypadek zakażenia wirusem SARS – CoV – 2 w Oddziale Neurologii z Pododdziałem Udarowym tutejszego Szpitala z dniem 22 października 2020 r. wstrzymuje się do odwołania przyjęcia pacjentów do wymienionego Oddziału.

Źródło: Starostwo Powiatowe w Kędzierzynie-Koźlu

7 KOMENTARZE

  1. I ludzie z udarami mogą umierać lub już nigdy NIE wrócić do pełni zdrowia, bo u kogoś stwierdzono bezobjawowego lub skąpoobjawowego koronawirusa. To jest skandal i zbrodnia!!!!!! Oraz skazywanie ludzi na śmierć pod pretekstem Covid.

  2. A ludzie i co gorsza wladze tego miasta urządzają maratony i marsze dookoła kościołów , dziadek mojej koleżanki leży w ZOLu, miał udar i nie ma go gdzie
    przewieźć na leczenie. W całym województwie nie ma oddziału udarowego, ten w Raciborzu tez „covidowy”. człowiek umrze bez pomocy, ale biegi i spacery ważniejsze. Gorzej jak uczestniczki sie załapią na koronę, w większości to gimnazja, one nie zachoruja ale ich rodzice i dziadkowie, kto wie? Może być różnie

  3. A w tym czasie prezydenta miasta z tekturą pt. „moja macica” udziela się aktywnie na nielegalnych demonstracjach garstki ideologicznych ekstremistów. Widzieliśmy zdjęcia z redakcyjnych reportaży. I co my mamy mieszkańcy miasta myśleć o władzach miasta ? Taczki ? W czasie chińskiej zarazy i powszechnego epidemicznego niebezpieczeństwa szczególnie dla naszych seniorów, babć, dziadków, matek i ojców – prezydenta chce pokazać, że jest na froncie walki ideologicznej z legalnym polskim rządem. Czas zarazy a miasto praktycznie nie ma gospodarza. Jakże to demoralizujące zwykłych przeciętnych obywateli !

Skomentuj