Szpital w Kędzierzynie-Koźlu kupił nową karetkę. Już wyjeżdża do pacjentów

8

Po naszym powiecie chorych transportuje nowoczesny i wielozadaniowy ambulans warty niespełna pół mln zł. Został sfinansowany z pieniędzy samorządu powiatowego oraz środków ministerialnych.

Nowy ambulans zastąpił starszy pojazd i od poniedziałku służy pacjentom z powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego. Jest wyposażony w specjalistyczny, dobrej klasy sprzęt ratujący życie, przez co na pewno wzrosła jakość świadczonych usług.

– Pojazd w wersji „Long” wszedł do systemu ratownictwa medycznego, został kompletnie wyposażony w niezbędny sprzęt medyczny. Zastąpił 8-letni ambulans stacjonujący w Koźlu. Prawdopodobnie w przyszłości zostanie przesunięty w miejsce karetki w Polskiej Cerekwi – mówi dyrektor szpitala Jarosław Kończyło.

8 KOMENTARZE

  1. fake news ? szpital nie kupił, a otrzymał
    redakcja niech napisze ile dało ministerstwo a ile samorząd ! wtedy będzie rzetelna informacja – chyba nikt nie wsytdzi się faktów ?

    • pisiak czy Pisowczyk ty lepiej zamilcz. Skąd ten twój rząd zresztą wszelkie rządy brały i biorą ? Doją Nas ludzi. Już nie wspomnę o przepieprzeniu dużej ilości forsy ,za którą można było kupić nie jedną karetkę. A więc to za Nasze pieniądze została kupiona ta karetka. Powinna być jeszcze jedna co najmniej typu „S”.

      • @KAT usiądź na swej pupce. Tobie jak reszcie z PO-KO i towarzystwu wzajemnej adoracji będzie zawsze źle, nie dobrze i wiecznie mało. :))) Brakowało karetki to kupiono ją. Z artykułu jasno wynika, że zakup był bardzo dawno planowany i w efekcie jest karetka. Zatem w czym masz znowu problem ??? :)))

Skomentuj