Szokująca zbrodnia w Śródmieściu. Mężczyzna śmiertelnie ugodził nożem kolegę

10

Dramatyczne sceny rozegrały się w sobotę wieczorem w jednym z bloków w Śródmieściu. W trakcie suto zakrapianej imprezy jeden z jej uczestników ugodził nożem swojego kolegę. Mimo starań lekarzy nie udało się utrzymać poszkodowanego przy życiu.

Do tragicznego zdarzenia doszło w sobotni wieczór w jednym z bloków w Śródmieściu. Jak dowiadujemy się nieoficjalnie, podczas zakrapianej imprezy doszło do sprzeczki między dwoma mężczyznami. Jeden z nich chwycił nóż i ugodził nim swojego kolegę.

Mężczyzna był reanimowany na miejscu przez załogę pogotowia ratunkowego. Poszkodowany został przetransportowany na szpitalny oddział ratunkowy, ale obrażenia, których doznał, były na tyle poważne, że lekarzom nie udało się utrzymać go przy życiu.

W poniedziałek Prokuratura Rejonowa w Kędzierzynie-Koźlu zawnioskowała do sądu o tymczasowy areszt dla zatrzymanego 55-latka.

– Mężczyźnie zarzuca się, że 19 października w jednym z mieszkań na terenie Kędzierzyna-Koźla ugodził on nożem 54-letniego mężczyznę, powodując ranę kłutą. Jej wynikiem była śmierć, która nastąpiła 20 października na szpitalnym oddziale ratunkowym w Kędzierzynie-Koźlu – opowiada prokurator rejonowy Eugeniusz Węgrzyk.

Zatrzymany 55-latek usłyszał zarzut zabójstwa, za który grozi mu kara od 8 do 25 lat więzienia, a nawet dożywocie.

10 KOMENTARZE

    • Jeśli chodzi o mnie to mnie narazie hejtuja i krzywo się patrzą na mnie jak jadę samochodem albo jak chodzę sobie po mieście albo obgadują czyli plotkują . Teraz jest taki okres że budzę u większości osób mega sensację i wzbudzam poprostu kontrowersje więc gdzie się nie pojawię słyszę na swój temat albo ogólnie widzę reakcje innych ludzi reakcje negatywne . Narazie jeszcze nikt mnie nie zasztyletował ani nie zadźgał ale nie wiem może to kwestia czasu jest . Strach się bać co to się dzieje . Dlatego szukam nowego miejsca zamieszkania w innym województwie

    • Masz dzieci? Pewnie nie i módl się by ich nie mieć inaczej jak każdy, posiadacz dziecka zostaniesz zwykłym menelem, choć czytając twoja wypowiedź odnoszę wrażenie że ty i bez500+już nim jesteś!

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj