Szkoły i przedszkola w Kędzierzynie-Koźlu odwołują zaplanowane wydarzenia

15

W związku zagrożeniem epidemiologicznym związanym z koronawirusem publiczne szkoły i przedszkola prowadzone przez gminę Kędzierzyn-Koźle odwołują zaplanowane wydarzenia. Wiceprezydent Wojciech Jagiełło:

15 KOMENTARZE

 1. Juz chyba wszystkim wali do głowy z tym wirusem pozamykajcie wszystko odwolajcie lekcje ludzie codziennie umierają na gorszeroką choroby i nikt o tym nie mówi

 2. W SPnr11 odwołano wszystkie zaplanowane wydarzenia oprócz… rekolekcji, które mają się odbyć 19go marca w szkolnej sali gimnastycznej. Wyjście jednej klasy do kina to zagrożenie, natomiast spęd wszystkich uczniów do jednej sali jest niby bezpieczny, bo robiony w celach religijnych?!? Modlitwa ma chronić uczniów?!?
  Jak ktoś jest słaby psychicznie i nie potrafi się postawić proboszczowi w tak fundamentalnej sprawie jaką jest zdrowie uczniów i życie ich dziadków oraz rodziców, to absolutnie nie powinien pełnić funkcji dyrektora szkoły!

  • już wszystko odwołane, ale nie zmienia to faktu, że ktoś kto to wymyślił wykazał się wyjątkową głupotą. Szkoda, że dyrekcja szkoły, która jest sportową szkołą zgadza się na takie wykorzystywanie swojej hali sportowej.

 3. Zlecenia w Szkole Podstawowej nr 11 w Kędzierzynie-Koźlu tak są realizowane, że jakiekolwiek wyjścia klasowe do np. kina lub zawody sportowe zostały odwołane, tymczasem na 19go marca Dyrektor szkoły zarządziła spęd dzieci w sali gimnastycznej celem odbycia rekolekcji! Osoba, która nie potrafi przeciwstawić się lokalnemu proboszczowi i wbrew zaleceniom organizuje masowe spotkania, narażając tym samym zdrowie dzieci, oraz ich rodziców i życie dziadków, nie powinna absolutnie pełnić tak odpowiedzialnej funkcji, jaką jest kierowanie szkołą podstawową.

 4. Jeszcze niedawno tzw. opozycja kwiła radośnie na wieść o koronawirusie. Teraz już nie. Przecież same plusy miały tego być w ramach tzw. kampanii wyborczej. Co stało się szanowna tzw. opozycjo ?

  • To ty przyjmujesz komunię św. i całujesz krzyż, że tak się boisz? Czy odstępując od tego masz pewność, że zarażenie ci nie grozi?!

  • A jakie ma to znaczenie? Idiotyczne pytanie, biorąc pod uwagę fakt że czas inkubacji wirusa wynosi około 14dni, więc rodzice i dziadkowie o „efektach” rekolekcji dowiedzieliby się po dwóch tygodniach od ich zakończenia. Oczywiście pod warunkiem, że by przeżyli!

Skomentuj