Szkoła zamieniła się w wesołe miasteczko. Festyn rodzinny w Publicznej Szkole Podstawowej nr 19

0

Na ten jeden dzień szkoła stała się dla uczniów wyjątkowo atrakcyjnym miejscem, pełnym niespodzianek i kolorów. Festyn rodzinny w Publicznej Szkole Podstawowej nr 19 przyciągnął uczniów wraz z rodzicami. Było sportowo, rozrywkowo i smacznie.

W minioną sobotę, 11 czerwca na placu przy Publicznej Szkoły Podstawowej nr 19 im. Bronisława Malinowskiego odbył się festyn rodzinny. Atrakcji nie brakowało: występy artystów na scenie, bieg Piastów dla maluchów, rodzinny turniej siatkarskich trójek, pokazy strażackie, stoiska przygotowane przez uczniów, prezentacja motocykla i wozu policyjnego. No i ulubione miejsce zabaw najmłodszych uczestników festynu, czyli dmuchana zjeżdżalnia.

Oczywiście nie zabrakło festynowych „must have” czyli: malowania twarzy, loterii fantowej, plecenia warkoczyków, waty cukrowej i pyszności z grilla. Miłośnicy literatury mogli zanurzyć się w książkowym świecie i wyszperać prawdziwą literacką perełkę. Poczytać ją można było w kawiarence, gdzie czekały pyszne swojskie ciasta.

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj