Szkoła podstawowa w Azotach ma już 65 lat. Uroczyste świętowanie w „Trójce”. ZDJĘCIA

3

W tym wieku co niektórzy myślą o emeryturze, ale oni nadal siedzą w szkolnych ławkach i są w świetnej formie. PSP nr 3 obchodzi 65-lecie swojego istnienia. Placówka na osiedlu Azoty doskonale rozwija się łącząc tradycję z nowoczesnością.

Jubileusz był doskonałą okazją do podsumowań i wspomnień. Mury placówki ponownie przekroczyli emerytowani dyrektorzy i nauczyciele. Poza wspominkami wiele słów poświęcono przyszłości. Szkoła ma ambicje dalej się rozwijać wykorzystując swojej atuty. Są nimi nowoczesne pracownie komputerowe, gdzie zielone tablice zostały zastąpione przez interaktywne. Przepiękny i ogrodzony teren w połączeniu z bazą sportową sprzyja rozwojowi aktywności fizycznej, a rodzinna atmosfera zapewnia poczucie bezpieczeństwa wszystkim uczniom.

W uroczystości 65-lecia PSP nr 3 wzięli udział prezydent miasta Sabina Nowosielska, zastępca prezydenta Wojciech Jagiełło, radny miejski Adam Oczoś, kierownik wydziału oświaty Bożena Jankowska oraz wielu innych znakomitych gości. Jubileusz swoimi występami wzbogacili uczniowie szkoły.

3 KOMENTARZE

  1. 33 lata minęły a nadal pamiętam gumę do bicia pani Wierzbickiej,ciągnięcie za uszy przez panią Widacką, liniję 60 cm na rękach pani Kowalskiej i drążek z drabinek na łydkach pana Ciechanowskiego miło wspominam panią Koczor ,Romanowską i młodziutką w tedy panią Tomczuk
    Pozdrawiam byłych uczni 👍

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj