Szczęśliwy finał poszukiwań Patrycji. Zaginiona 16-latka wróciła do domu

2

Przez ostatnie dni szukali jej policjanci oraz rodzina i znajomi. 16-letnia Patrycja w minioną niedzielę przepadła bez śladu, aby odnaleźć się po sześciu dniach.

Nastolatka zniknęła w niedzielę, kiedy wyszła z mieszkania na osiedlu NDM. Od tego czasu ślad po niej zaginął. Dwa dni później policjanci wystosowali komunikat o zaginięciu 16-latki. W akcję poszukiwawczą zaangażowała się rodzina oraz bliscy dziewczyny. W wielu miejscach na terenie miasta można było znaleźć ogłoszenia o prowadzonych poszukiwaniach.

Dziewczyna znalazła się sześć dni po zaginięciu. Wczoraj wieczorem nastolatka nawiązała kontakt z rodziną i sama powróciła do domu. – Dziękujemy wszystkim osobom i mediom za pomoc przy poszukiwaniach – informuje podkomisarz Magdalena Kowalska, rzecznik prasowy policji w Kędzierzynie-Koźlu.

2 KOMENTARZE

  1. No tak pewnie wyjechała sobie na jakiś przystanek Woodstock i miało wszystkich gdzieś. Kto teraz pokryje koszta poszukiwań? … do końca wakacji jeszcze trochę jest, miasto wygląda nie najlepiej jest brudno może tak miesiąc sprzątania by ja czegoś nauczył? ….

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj