Szalona zabawa w kobiecym gronie! 160 pań bawiło się na babskim combrze w Cisowej

9

To już tradycja, że raz w roku do Cisowej zjeżdżają kobiety z całego miasta, aby bawić się do białego rana. Szalona zabawa fantazyjnie przebranych pań stała się w pewnym sensie wizytówką osiedla i każdego co roku przyciąga coraz więcej osób. 

Na jeden wieczór restauracja Cisowianka zamienia się w niezwykłe miejsce, w którym królują kobiety wcielone w różne fantazyjne postacie. Motyle, krasnale, królewny śnieżki, postacie z gier komputerowych i po prostu przebrania będące odzwierciedleniem niezwykłej fantazji. Tak odziane damy wciągnęły się w wir dobrej zabawy. Były tańce i konkurencje o nieco feministycznym tonie, jak na przykład rzut lotką w genitalia przystojnego ratownika, na szczęście tekturowego.

Poza tym, zgodnie z coroczną tradycją, wiele innych zabawnych konkurencji wśród nich jedzenie makaronu bez użycia rąk. Każda z pań otrzymała na wejściu upominek.

9 KOMENTARZE

  1. Antypostępowiec, skąd wiesz jak było?Stara powiedziała ze macała tego golasa?Tak się nie zachowują małe dziewczynki.A facet był piękny.

  2. Antypostępowiec,to pewnie nie ma kobiety.Jakiś dziwak a nie prawdziwy facet.Polecam temu panu obejrzenie filmu ,, 365 dni. „,żeby się doszkolił.Brawa dla wspaniałych Pań z Cisowej,za organizację i wspaniałą zabawę do białego rana.

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj