Sylwestrowa wpadka 21-latka. Podczas kontroli znaleźli przy nim marihuanę i biały proszek

2
Foto: Policja Racibórz

Kara do trzech lat więzienia grozi 21-letniemu mieszkańcowi powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego. Mężczyzna został zatrzymany w noc sylwestrową w Raciborzu, a w jego samochodzie policjanci znaleźli niewielkie ilości narkotyków. 

Policjanci w trakcie kontroli drogowej wyczuli charakterystyczny zapach marihuany wydobywający się z wnętrza kontrolowanego samochodu. Ponadto kierowca podczas rozmowy ze stróżami prawa zachowywał się niespokojnie, co wskazywało, iż ma coś na sumieniu.

Funkcjonariusze ujawnili przy 21-letnim mieszkańcu powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego prawie 2 działek dilerskich marihuany i 2 gramy nieustalonego białego proszku, który zostanie przebadany przez Instytut Genetyki Sądowej w Bydgoszczy w celu ustalenia rodzaju narkotyku i jego stężenia.

Mężczyzna został zatrzymany w związku z posiadaniem narkotyków i trafił do policyjnego aresztu. Teraz grozi mu nawet 3 lata pobytu w więzieniu.

2 KOMENTARZE

  1. No to skoro tytuł artykułu brzmi znaleźli marihuanę i biały proszek to czemu nie odpisali że oprócz tego znaleźli piłki do tenisa zapalniczke do papierosów, mydełko fa nivea po goleniu ect ect.. I też niech zbadaja sobie go w instytucie w Bydgoszczy sroszczy a nawet na Sri lance.. Albo skoro autor chce mnie jako czytelnika trzymać mocno w napięciu to niech się wysili i napisze ze ów biały proszek to może być koks feta meta kryształy, mdma flakka ect ect albo zwykły vizir do prania białego..

Skomentuj