Sygnalizacja wyłączona. Rozpoczęła się wymiana wysięgnika na skrzyżowaniu z obwodnicą na Piastów

14

Na skrzyżowaniu obwodnicy z aleją Jana Pawła II oraz aleją Ignacego Lisa nie działa sygnalizacja świetlna. Trwa wymiana wysięgnika sygnalizacyjnego.

Jak przekazuje Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, rozpoczęła się wymiana sygnalizacji świetlnej na jednym z największych skrzyżowań w Kędzierzynie-Koźlu.

W związku z pracami sygnalizacja została wyłączona. Dodatkowo mogą wystąpić krótkotrwałe utrudnienia w ruchu pieszych w obrębie tego skrzyżowania. Uczestnicy ruchu drogowego proszeni są o zachowanie ostrożności w rejonie skrzyżowania oraz dostosowanie się do znaków określających pierwszeństwo przejazdu. Inwestycja planowo ma potrwać do piątku 26 sierpnia.

14 KOMENTARZE

   • Już nie raz pisałem że nasi stróże prawa nie biorą już udziału w Zawadach na najlepszego policjanta ruchu drogowego, dlatego od czasów covida stoją w krzakach z miernikami ewentualnie jeżdżą do wypadków. Mają brak wiedzy i chęci do pomagania kierowcom. A i najważniejsze nie mają czasu.

  • Jak debile podpisują tak z formowane umowy, to taki jest efekt. Przy obecnych materiałach potrzebne są dwie nocki, jedna demontaż wykopanie i zalanie fundamentu i druga na montaż i uruchomienie sygnalizacji. Przynajmniej nam tyle zajmowało czasu zrobienie skrzyżowania na drodze krajowej już 15 lat temu. Katastrofa.

   • Formowany to może być pustak – jak twój łeb. A umowa jest formułowana.
    Piszesz o tym skrzyżowaniu, które tydzień później trzeba było remontować? No, rzeczywiście jest się czym chwalić.

 1. Nasze władze chyba czekają na śmiertelny wypadek,dziś przejeżdzałem tam daw razy w godzinach szczytu i daw razy tir przeleciał to skrzyżowanie na pełnej prędkości,cały śląsk tamtędy jedzie i przez azoty do Gliwic a tu wyłączyli sygnalizacje,skandal,dlaczego policja nie kieruje ruchem skoro jest awaria?

 2. Z powodu remontu zamknęli drogę nr 408, teraz od kilku dni nie działa sygnalizacja na rzeczonym skrzyżowaniu. Osoba decydująca o tego typu sprawach powinna iść na badania psychiatryczne, bo to zakrawa o znęcanie się nad obywatelami. Jak dojechać z Koźla do Zakładów Azotowych? Cały tranzyt ma iść przez miasto? Skandal.

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj