Świetnie się bawią i promują rodzicielstwo zastępcze. Trwa festyn na Pogorzelcu

4

Pod kościołem na Pogorzelcu trwa festyn rodzinny połączony z dniem rodzicielstwa zastępczego.

Festyn patronatem starosty powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego Małgorzaty Tudaj i prezydent Kędzierzyna-Koźla Sabiny Nowosielskiej organizuje parafia Parafia św. Eugeniusza de Mazenod.

– To cudowny festyn odbywający się w rodzinnej atmosferze. Po ubiegłorocznej edycji przybyło nam ponad 30 wychowanków w pieczy zastępczej, co niezwykle nas cieszy. Jednocześnie świętujemy dziś Dzień Matki. Piękne święto tych, którym zawdzięczamy wszystko. Pamiętajmy o nich i dziękujmy im za to, że jesteśmy. A dziś dobrze się bawmy – mówiła starosta Małgorzata Tudaj.

Dobrej zabawy ze sceny uczestnikom imprezy życzyli także prezydent Sabina Nowosielska, senator Grzegorz Peczkis, proboszcz Mieczysław Hałaszko, a także radny powiatowy Andrzej Krebs i radna miejska Elżbieta Setnicka.

Na festynowej scenie można zobaczyć występy wychowanków z placówek oświatowych, o 18.30 będzie można zobaczyć bajkę w wykonaniu duszpasterzy i gości. O 19.30 wystąpi gwiazda wieczoru Majka Jeżowska.

4 KOMENTARZE

    • Hustler kiedy będziesz, ja wyposzczony, nic nie przynoś, tyko Piotra. Gumy są, pogadamy o pis i prawdziwej twej miłości po. No i jak się ujawnić żeby koledzy z spkk się nie odwrócili.Jak zwykle w lasku za pływalnią. Nara. Pozdro dla kumatych.

Skomentuj