Światowy Tydzień Przedsiębiorczości dla młodzieży: cykl szkoleń i wizyt studyjnych

0

Kędzierzyn-Koźle już po raz czwarty włączył się w obchody Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości. Do piątku w naszym mieście będą odbywać się ciekawe spotkania i prelekcje z udziałem przedstawicieli świata biznesu. Podobnie jak miało to miejsce w poprzednich latach, sporo uwagi poświęcono młodzieży.

Oficjalne otwarcie Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości w Kędzierzynie-Koźlu miało miejsce dziś w Hotelu Hugo. Więcej: O biznesie i nie tylko. W Kędzierzynie-Koźlu ruszył Światowy Tydzień Przedsiębiorczości

Wcześniej w obchody Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości włączyła się młodzież z naszych szkół. Rano w Zespole Szkół nr 3 zainaugurowano konkurs Kędzierzyn-Koźle Miastem Dobrej Chemii – społeczna kampania reklamowa. Następnie uczniowie wysłuchali prezentacji „Jak zostać ekspertem, zmienić hobby na pracę w oparciu o media społecznościowe”, którą wygłosił Mirosław Marzec, certyfikowany trener marketingu internetowego.

W czwartek z myślą o młodzieży zaplanowano wizyty studyjne w firmach Spot Light i Berger oraz ICSO „Blachownia”. Dzień później uczniowie będą mieli okazję zwiedzić siedzibę firmy Komet Urpol. Na piątek zaplanowano też serię warsztatów rozwojowych dla młodzieży.

Skomentuj