Światowy Tydzień Przedsiębiorczości dla młodzieży: cykl szkoleń i wizyt studyjnych

0

Kędzierzyn-Koźle już po raz czwarty włączył się w obchody Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości. Do piątku w naszym mieście będą odbywać się ciekawe spotkania i prelekcje z udziałem przedstawicieli świata biznesu. Podobnie jak miało to miejsce w poprzednich latach, sporo uwagi poświęcono młodzieży.

Oficjalne otwarcie Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości w Kędzierzynie-Koźlu miało miejsce dziś w Hotelu Hugo. Więcej: O biznesie i nie tylko. W Kędzierzynie-Koźlu ruszył Światowy Tydzień Przedsiębiorczości

Wcześniej w obchody Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości włączyła się młodzież z naszych szkół. Rano w Zespole Szkół nr 3 zainaugurowano konkurs Kędzierzyn-Koźle Miastem Dobrej Chemii – społeczna kampania reklamowa. Następnie uczniowie wysłuchali prezentacji „Jak zostać ekspertem, zmienić hobby na pracę w oparciu o media społecznościowe”, którą wygłosił Mirosław Marzec, certyfikowany trener marketingu internetowego.

W czwartek z myślą o młodzieży zaplanowano wizyty studyjne w firmach Spot Light i Berger oraz ICSO „Blachownia”. Dzień później uczniowie będą mieli okazję zwiedzić siedzibę firmy Komet Urpol. Na piątek zaplanowano też serię warsztatów rozwojowych dla młodzieży.

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj