Świadkowie Jehowy z Kędzierzyna-Koźla zapowiadają wznowienie odwiedzin od „drzwi do drzwi”

12
fot. JW.ORG

Po ponad 2,5-letniej przerwie spowodowanej pandemią Covid-19 1 września ruszyła nowa kampania Świadków Jehowy. Oznacza to również wznowienie odwiedzin od „drzwi do drzwi”.

– Przez ostatnie 2,5 roku musieliśmy się wiele nauczyć, aby rozmawiać z naszymi sąsiadami i znajomymi za pomocą aplikacji internetowych, rozmów telefonicznych czy listów. Dzięki temu udało nam się nawiązać wiele ciekawych kontaktów. Niektóre osoby zdecydowały się nawet na kurs biblijny — online lub listowny. Decyzja o wznowieniu naszej działalności w formie bezpośrednich rozmów z innymi osobami przy ich drzwiach, jest dla nas zachęcająca. Cieszymy się, że możemy naśladować biblijny wzór, jaki zostawił nam Jezus i jego pierwsi naśladowcy. Będzie nam też miło ponownie porozmawiać z członkami naszych lokalnych społeczności. Wszyscy potrzebujemy pozytywnych informacji, a właśnie takie są zawarte Piśmie Świętym. Będzie mógł się o tym przekonać każdy chętny, ponieważ we wrześniu bierzemy udział w specjalnej kampanii proponowania interaktywnego kursu biblijnego – przekazał Zbigniew Malarski lokalny rzecznik Świadków Jehowy.

W 239 krajach jest prawie 9 mln Świadków Jehowy. W Polsce początki działalności Świadków Jehowy sięgają 1891 roku i obecnie są oni trzecią co do wielkości grupą wyznaniową, liczącą około 113 000 osób.

12 KOMENTARZE

  1. Kto pozwala na takie odwiedziny?to są ludzie których trudno się z domu pozbyć przekonują do swojego wyznania,ja nie chcę takich odwiedzin to narusza moją wolność osobistą.Niech sobie agitują ludzi na zorganizowanych spotkaniach.

  2. Powyższy tekst jest ostrzeżeniem, czy materiałem promocyjnym owej sekty? Zadaniem jehowych jest wyszukiwanie w lokalnej społeczności jednostek słabych, zagubionych, znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej, podatnych na manipulację itp., celem pozbawienia ich ogólnie pojętej życiowej wolności. Do tego się niestety ta cała ich aktywność sprowadza.

  3. Pamiętam,że gdy przed pandemią mieli zlotyw Polsce, KK też informował. Niech każdy wierzy w co chce.W miescie możliwości jest wiara ,że Sabina i MaxMix nie odejdą nigdy.

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj