Studio Łazienek „Inspire” świętuje swoje 8 urodziny! Od lat w pomagają klientom stworzyć wymarzoną przestrzeń

0

W dobie mody na nietuzinkowe wnętrza to właśnie oni w naszym mieście inspirują, wizualizują, doradzają i wspierają. „Inspire” to nie jest zwykłe studio łazienek, to przede wszystkim miejsce, w którym marzenia nabierają realnych kształtów. Klient może liczyć nie tylko na urealnienie wizji idealnej łazienki, ale przede wszystkim na materiały najlepszej jakości od sprawdzonych producentów, a także poradnictwo.

Piotr od zawsze wiedział, co chce robić i swój cel realizował bardzo sukcesywnie. Najpierw był przedstawicielem handlowym odwiedzającym klientów w domach, później coraz więcej czasu poświęcał na realizację swojego planu – stworzenie stacjonarnej, rzetelnej firmy, która będzie oferowała swoim klientom najwyższej kompleksowe wyposażenie łazienek.

Kilka lat temu wybrał się do sklepu po bułki, a wracając poinformował żonę, że wynajął lokal. Nie sądził wtedy, że już za kilka lat będzie to jeden z wiodących salonów łazienek w Kędzierzynie-Koźlu i okolicy.

– Założyłem firmę, wziąłem kredyt, kupiłem laptop, program, drukarkę fiskalną, ulotki, stronę internetową i wizytówki. Na rowerach razem z moją żoną, rozwoziliśmy ulotki po domach. To były zabawne początki – wspomina Piotr.

Hanna, żona Piotra, uczyła się projektować łazienki pod jego okiem. Najpierw był to sposób na złapanie równowagi w natłoku obowiązków świeżo upieczonej mamy, lecz później ogromna pasja, która pozwoliła jej rozwinąć skrzydła.

Kiedy Piotr zajmował się synkiem, ona wciągała się w świat wyjątkowych łazienek. Jak się okazuje, był to strzał w dziesiątkę, bo od tego czasu talent Hanny bardzo się rozwinął i swoim klientom nie tylko oferuje ona pomysłowość i wiedzę o najnowszych trendach, ale przede wszystkim – jak na mamę malucha przystało – cierpliwość i zrozumienie dla nawet najbardziej zwariowanych pomysłów.

Każdy rok działalności „Inspire” to kolejne etapy rozwoju. Na początku firma dysponowała lokalem o powierzchni 40 mkw. W tym czasie Hanna dostrzegła ogromną potrzebę klientów nie tylko na oglądanie ekspozycji, ale również profesjonalną poradę z różnych dziedzin. Tak więc dokształcali się, zwiększali ekspozycję i stopniowo wynajmowali coraz większą powierzchnię.

– Niestety, kiedy dopiero co wszystko urządziliśmy, zamknięto drogę dojazdową do salonu. Trochę nas to martwiło, jednak okazało się, że nie zniechęciło to naszych klientów, którzy parkowali całkiem daleko i do nas wędrowali na piechotkę. To bardzo nas uskrzydliło. Za jakiś czas wynajęliśmy kolejne 120 mkw., następnie większe magazyny, kupiliśmy wózek widłowy i tak małymi kroczkami rozwijaliśmy swoją działalność – opowiada Piotr.

Przez ostatnie lata, Piotr i Hanna stworzyli firmę, w której klienci mogą liczyć na profesjonalną poradę, wizualizację łazienek, pewność najlepszych materiałów od sprawdzonych dostawców oraz możliwość przycięcia kafelek każdego rozmiaru. Dodatkowe, trzecie stanowisko do projektowania umożliwia klientom stworzenie wymarzonej łazienki pod okiem doświadczonego pracownika. Już od ośmiu lat w siedzibie na ulicy Kozielskiej pomagają swoim klientom stworzyć łazienkę marzeń.

– Aby wyjść naprzeciwko potrzebom naszych klientów, kupiliśmy maszynę do cięcia płytek wielkoformatowych. Wszystko po to, aby klienci i wykonawcy mieli pewność, że jest miejsce, gdzie mogą sobie to fachowo wykonać. Tak więc wszelkiego rodzaju cięcia różnych formatów, otwory, itp. nasi klienci mogą śmiało u nas zrobić – mówi Piotr.

Salon łazienek „Inspire” oferuje wszystko to, co jest potrzebne do wykafelkowania łazienki, jak również armaturę łazienkową oraz meble łazienkowe z najnowszych kolekcji.

– Istotne jest to, że współpracujemy z najlepszymi dostawcami, znamy się i lubimy, co przekłada się na bezproblemowość w dostarczaniu potrzebnych materiałów. Klientom, którzy zrealizują u nas zakup wszystkich materiałów zawartych w projekcie, oferujemy transport i wizualizacja 3D gratis – poleca Piotr.

Studio Łazienek „Inspire” zaprasza do swojej siedziby, od ośmiu lat tym samym miejscu – przy ulicy Kozielskiej 14 w Kędzierzynie-Koźlu.

Więcej informacji pod numerem telefonu 787 911 582 lub na stronie http://inspirelazienki.pl/

Można również zajrzeć na Facebookową stronę salonu https://www.facebook.com/inspirelazienki

Artykuł promocyjny