Studenci kierunku lekarskiego w Opolu uczą się zawodu w kędzierzyńsko-kozielskim szpitalu

4

Studentów kierunku lekarskiego Uniwersytetu Opolskiego możecie spotkać na oddziałach szpitala w Kędzierzynie-Koźlu. Dzięki uchwale rady powiatu zmieniającej statut samodzielnego publicznego zespołu opieki zdrowotnej, nasza placówka weszła do grona tych, które kształcą przyszłych medyków na dwóch oddziałach klinicznych SP ZOZ.

Studenci kierunku lekarskiego Uniwersytetu Opolskiego, którego otwarcie zostało wsparte finansowo przez nasz samorząd powiatowy w tym roku po raz pierwszy podchodzili do Lekarskiego Egzaminu Końcowego. Wśród „debiutantów” zajęli w tym starciu piąte miejsce w kraju! Wyprzedzili pod względem wyników kolegów z wielu renomowanych uniwersytetów medycznych.

4 KOMENTARZE

  • Podobno @Realisto, ten słynny koperciarz senator – profesorek chirurgii – specjalnie przyjechał w tej sprawie do miasteczka NIEmożliwości 😕

   Żeby PO-dszkolić tych studentów, jak należy dobrze skroić pacjentów.😆
   A szczególnie jak prawidłowo PO-tem iść w zaparte 🧐

   W końcu profesorek-koperciarciarz ma wielkie doświadczenie 👍 i spore osiągnięcia w tych sprawach 😎

 1. Dziękujemy za taką możliwość, na oddziale powitali nas wysoko wykwalifikowani specjaliści z ogromną ilością wiedzy i doświadczenia. Zajęcia są bardzo wartościowe.

 2. Też nie mieli gdzie się uczyć tylko w Koźelskiej umierali coś o tym wiem o mało by nie wykończyli moją żonę chwała Bogu że trafiła na oddział intensywnej terapii do USK w Opolu dzięki temu jeszcze żyje

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj