Stroiki, dekoracje, meble, strojenie sal, kościołów i mnóstwo pomysłów na prezenty. Poznajcie Royal Decor

9

Po 22 latach działalności firma Royal Decor przeniosła się ze sklepu Lewiatan w Kłodnicy do Galerii Odrzańskie Ogrody. O ofercie świątecznej, piątkowym Black Friday, zdobieniu sal i kościołów oraz o tym, co ciekawego możemy znaleźć w Royal Decor, opowiada Aneta Zamirska, właściciel firmy.

– W najbliższy piątek zapraszacie klientów na Black Friday?

– Zgadza się. Black Friday to naprawdę świetna okazja, żeby sprawdzić, co jest dostępnego w naszym salonie, jak i na zakupy, ponieważ cały asortyment 26 listopada będzie przeceniony aż o 20 procent!

– Co znajdziemy w ofercie Royal Decor?

– Znajdziecie państwo u nas dekoracje i prezenty na każdą okazję. Nie sposób wymienić całego asortymentu, ponieważ cały czas się on zmienia, ale posiadamy niezliczoną liczbę artykułów dekoracyjnych, lamp, luster, zegarów, ramek, wazonów itp. Są też oczywiście kieliszki, zastawy stołowe, kryształy, produkty ze szkła, ale także meble – stoły, krzesła, regały, stoliki kawowe.

– Staramy się wyszukiwać oryginalne, niepowtarzalne przedmioty, których nie znajdziecie Państwo w innych sklepach. Oprócz naszych polskich producentów mamy też przykładowo kryształy pochodzące z Czech oraz całą masę rzeczy od różnych producentów z Indii – opowiada Aneta Zamirska.

– Obecnie mottem przewodnim są święta.

– Wchodząc przez progi naszego salonu można już poczuć prawdziwie świąteczną atmosferę, ponieważ regały coraz bardziej zaczynają być zastawiane Mikołajami, bombkami i innymi dekoracjami w świątecznej tonacji.

– Podobno sami tworzycie też stroiki?

– Zgadza się, stroiki to niewątpliwie nasza specjalność! Można je zamówić w naszym salonie tak naprawdę na każdą okazję.

– Czym jeszcze zajmujecie się w ramach Royal Decor?

– Oprócz oferty dostępnej w salonie, zajmujemy się aranżacją wnętrz, strojeniem kościołów, sal na różne okazje i profesjonalnym pakowaniem prezentów. Oprócz tego często klienci poszukują różnych przedmiotów na specjalne zamówienie i oczywiście staramy się im pomóc je zrealizować.

– Zamówienia można realizować także z dostawą do domu?

– Oferujemy taką usługę i zamówienia dostarczamy nawet do kilkudziesięciu kilometrów od Kędzierzyna-Koźla.

Royal Decor

Galeria Odrzańskie Ogrody

I piętro  (dawny salon Sinsay)

Al. Armii Krajowej 38, Kędzierzyn-Koźle

Tel. 504627920

https://www.facebook.com/Royal-decor-1651189731594232

 

Materiał promocyjny

 

9 KOMENTARZE

  1. Bardzo żałuję,że zlikwidowany sklep w Kłodnicy,jedyne piękne miejsce.Ale teraz wygląda przepięknie.Życzę pani Zamirskiej i dziewczynom sukcecu.

  2. A gdzie mój komentarz odnośnie sklepu? Nikogo nie obrażał a pisałem same fakty. Nie ładnie, jeszcze mamy wolność słowa w tym kraju. A więc napiszę jeszcze raz. Piękne przedmioty ALE ceny zawyżone,przez internet można kupić wiele z tych ozdób połowę taniej.I tak jak pisałem wcześniej-to nie jest sklep na poziom zarobków osób mieszkających na terenie naszego miasta, więc nie ma czym się chwalić. Sorki.

  3. Jak kogoś stać na prowadzenie sklepu hobbystycznie, to czemu nie. Interesy się rodzinnie zbilansują… Powodzenia w nowej lokalizacji, tego typu sklep wymaga klienteli z otwartym portfelem, a w Kłodnicy o nią raczej było ciężko.

Skomentuj