Stresujący dzień dla kursanta nauki jazdy. Na drodze krajowej nr 38 doszło do kolizji

10

We wtorek około godz. 15.30 służby ratunkowe interweniowały na drodze krajowej nr 38, gdzie doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych.

Na miejsce skierowano policję, pogotowie ratunkowe oraz zastępy straży pożarnej. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, do zdarzenia doszło na drodze krajowej nr 38 na wysokości zjazdu na Łężce. Kursant prowadzący samochód nauki jazdy wymusił pierwszeństwo na prawidłowo jadącym kierowcy osobowego volkswagena. W wyniku zdarzenia nie odnotowano osób poszkodowanych.

Zdjęcia: Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Kędzierzynie-Koźlu.

10 KOMENTARZE

 1. Najlepsza nauka , wypadek w trakcie szkolenia i wina nie spadnie na kursanta tylko na instruktora , a kursant po zdanych egzaminach będzie o doświadczenie bogatszy ,że jednak lepiej puścić kogoś niż się wpychać .

 2. Pojazdy Nauki jazdy to koszmar dla naszego miasta.Ich Ulubiona trasa Kędzierzyn-Azoty,ludzie do pracy jadą pół godziny bo zawalidrogi Nauki jazdy 30 na godzinę sie wleką.
  Na mieście to samo,zatykają ronda,skrzyzowania bo wystraszeni są kursanci,dlaczego pierwsze jazdy są na publicznych drogach a nie na placach?
  Na osiedlowych parkingach rysują nasze auta i urywają lusterka bo uczą się parkowania.
  Dodatkowy smród spalin bo jeżdżą ich setki każdego dnia,
  Wypad z naszego miasta szkodniki.

 3. Leon ,a ty już się urodziłeś z prawem jazdy w rękach,nie ośmieszaj się .Ciekawe gdzie ty robiłeś prawko o ile je masz, w piaskownicy?

 4. Dobry taki wypadek w czasie kursu!!! Może otrzeźwi instruktorów że nie każdy musi mieć prawo jazdy, jak patrzę jak niektórzy młodzi jeżdżą to nóż w kieszeni się otwiera, a już hiciorem była sytuacja na kozielskiej gdzie dziewczyna zamiast za hamować rękami zakryla oczy. Dobrze że gościu zdarzył się cofnąć na przejściu. Ilość wypadków i kolizji powodowanych przez młodych mistrzów za kierownicą audic i bmek jest w Polsce zatrważająca.

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj