Sportowo, zabawowo i smacznie, oj będzie się działo! Już w sobotę festyn szkolny w „Dziewiątce”

1

Po przerwie związanej z pandemią Publiczna Szkoła Podstawowa nr 9 znowu organizuje tradycyjny szkolny festyn. Każdy znajdzie coś dla siebie, będą atrakcje dla maluchów i starszych dzieci, oczywiście, jak na „Dziewiątkę” przystało, nie zabraknie sportu. 

Na tę imprezę czekali wszyscy już od od dawna, nareszcie sytuacja pandemiczna umożliwiła jej organizację. Festyn szkolny w Publicznej Szkole Podstawowej nr 9 organizowany przez radę rodziców jak zwykle będzie miał wiele niespodzianek.

W programie rozgrywki sportowe, występy artystyczne, czy turnieje rodzinne. Nie zabraknie też pyszności dla łasuchów, czekają potrawy z grilla, tosty, swojskie ciasta i oczywiście tak uwielbiana przez dzieci wata cukrowa. Będą również stoiska z przetworami, swojskim chlebem i ręcznie wykonanymi pracami artystycznymi.

Dla dzieci poza dmuchawcami, trampoliną czy rodeo, oczywiście nie zabraknie malowania twarzy i wplatania warkoczyków do włosów.

To kolejna z inicjatyw rady rodziców i nauczycieli „Dziewiątki”. Ma na celu powrót do tradycji rozpoczętej onegdaj w czasach przed pandemią. Będzie to świetna okazja, aby miło spędzić czas w rodzinnym gronie. Z ogromną przyjemnością zapraszamy mieszkańców Kędzierzyna-Koźla – mówi Wojciech Czapla, dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej nr 9.

To kontynuacja tradycji z poprzednich lat, cieszymy się, że udało się wszystko dopiąć na ostatni guzik. Teraz najważniejsza jest dobra zabawa i integracja, więc czekamy na was – dodaje Katarzyna Miraszewska, przewodnicząca rady rodziców.

Festyn odbędzie się na terenie szkoły 14 maja od godziny 9.00 do 14.00

1 KOMENTARZ

Skomentuj