Strażacy z OSP Stara Kuźnia otrzymali profesjonalny plecak medyczny. Wsparcia udzieliła EMKA

2

W remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Starej Kuźni odbyło się spotkanie przedstawiciela firmy EMKA z tamtejszymi strażakami. W jego trakcie nastąpiło przekazanie profesjonalnego plecaka ratunkowego, który wzbogacił wyposażenie tamtejszej OSP.

– Jakiś czas temu wystąpiliśmy od firmy EMKA S.A o pomoc naszej jednostce. W imieniu całego Zarządu dziękujemy za bardzo szybką reakcję i składamy podziękowanie za okazane wsparcie i otwartość na możliwość dalszej współpracy w przyszłości – mówi Piotr Szewerda oraz Milan Komenda z OSP Stara Kuźnia.

Strażacy ze Starej Kuźni znani są z wielu inicjatyw, które podejmują na rzecz lokalnej społeczności. Obecnie zbierają środki na zakup zestawu hydraulicznego, który będzie używany do ratownictwa drogowego. Z kolei EMKA S.A. to nowy inwestor na polu południowym. Firma zamierza do końca przyszłego roku zbudować termiczny zakład przetwarzania odpadów medycznych, z którego ma być pozyskiwana energia cieplna.

 

 

2 KOMENTARZE

    • tysiąc.za taka mniej więcej kasę mozna taki plecak kupić. mogę im ten tysiąc oddać, ale niech sie wynoszą z ta swoja spałarnia. najlepiej z azjatami i ich akumulatorami.

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj