Strażacy trzykrotnie wyjeżdżali do podpaleń. Płonęły śmietniki oraz nieużytki

9

W niedzielę strażacy trzykrotnie interweniowali w związku z podpaleniami na terenie naszego miasta.

Po raz pierwszy około godz. 10 dyspozytor numeru alarmowego przyjął zgłoszenie o pożarze wiaty śmietnikowej przy alei Jana Pawła II. Około godz. 11 wpłynęło kolejne zgłoszenie o pożarze na terenie nieużytków przy ulicy Tartacznej. Spaleniu uległy śmieci oraz trawa. Przyczyną pożarów było podpalenie.

Po raz trzeci strażacy interweniowali około godz. 16 na osiedlu Piastów. Przy ulicy Mieszka I mieszkańcy bloku zauważyli płonący pojemnik na odpady zmieszane. Już przed przyjazdem straży mieszkańcy samodzielnie ugasili płonący śmietnik. Na miejscu interweniowała policja. W zdarzeniu nikt nie został ranny.

 

9 KOMENTARZE

  1. Powinno się zainwestować w monitoring na wiatach przystankowych i altanach śmietnikowych. Taniej wyjdzie, niż ciągłe wyjazdy straży pożarnej. Kiedy już złapią podpalacza /podpalaczy, powinni go/ich zatrudnić do segregowania i wywożenia śmieci.

  2. MOIM ZDANIEM TO JEDNA I TA SAMA OSOBA.PODPALA A POZNIEJ O TYM CZYTA.NIE PISZCIE O TYM,TO GO EKSCYTUJE.PODPALA W PEWNE DNI.POLICJA NIECH TO WEZCIE POD UWAGE.PODPALENIE W TARTAKU MOZE BYC SPRAWKA KOGOS INNEGO.MIESZKANCY OBSERWUJCIE WIATY SMIETNIKOWE.PREDZEJ ,CZY POZNIEJ ZOSTANIE UJĘTY.

  3. Może to jakiś protest? Niech podpalacz zostawi jakąś wiadomość o co mu chodzi, no chyba ze to jego pasja, to wtedy raczej o tym nie piszcie… musicie znowu chwalic rezydenta benzenkowa

Skomentuj