Strażacy dwukrotnie interweniowali przy pożarach wiat śmietnikowych. Doszło do kolejnych podpaleń

6

W piątek strażacy dwukrotnie wyjeżdżali do pożarów wiat śmietnikowych.

Od kilku tygodni w okresie weekendowym dochodzi do kilku podpaleń dziennie. Sprawą zajmuje się policja. Podpalenia mają miejsce głownie w Śródmieściu oraz na osiedlu Piastów.

Kilkanaście minut po godz. 16 strażacy, wracając z interwencji, otrzymali zgłoszenie o pożarze wiaty śmietnikowej przy ulicy Harcerskiej. Dzięki sprawnej reakcji służb udało się zapobiec rozprzestrzenieniu się ognia. Na miejscu interweniowała również policja.

Drugie zgłoszenie wpłynęło do dyżurnego straży pożarnej około godz. 21.30. Przy ulicy Wojciecha Korfantego płonął kolejny śmietnik. Przyczyną ostatnich pożarów było celowe podpalenie.

6 KOMENTARZE

  1. Pani Aniu larum grają, śmietniki płoną, benzen u granic, a ty się nie zrywasz śmietników nie kontrolujesz ? aparatu nie chwytasz, na koń nie siadasz ? Co się z tobą stało donosicielu czy losy miasta cię nie obchodzą

  2. Tylu jest pracowników Straży miejskie i tyle jest policji że może zamiast dziennej zmiany to po jednym do śmietnika i niech pilnują nocą A nóż się uda złapać na gorącym uczynku. Ale jak tak można by na nogach własnych chodzili i pilnowali ja są samochody . Amen

  3. Podpalacz bawi sie w chowanego z policją.Czyzby nasza miejscowa policja byla taka ,, cienka „,ze nie moze zlapac takiego gnojka ? Jak dlugo jeszcze ten bezczelny bedzie bezkarny?

  4. Wczoraj i dzisiaj pełno wywiadowców pilnuje okolice feralnych śmietników…. Oferują 1000 zł za wskazanie sprawcy. Kwota dupy nie urywa. Ale temu szmaciarzowi co podpala dla zabawy, bez litości bym go sponiewierał….

Skomentuj