Straż pożarna, pogotowie i gazownicy na Pogorzelcu. Interwencja w jednym z mieszkań

5

W piątek po godz. 21 służby ratunkowe zostały wezwane do jednego z mieszkań przy alei Partyzantów na Pogorzelcu. Ze zgłoszenia wynikało, że w mieszkaniu może ulatniać się gaz.

Na miejscu interweniowały cztery zastępy straży pożarnej, zespół ratownictwa medycznego oraz pogotowie gazowe. Po sprawdzeniu mieszkania okazało się, że w powietrzu nie ma gazu. Aparatura strażaków wykryła jednak tlenek węgla. Ponieważ lokatorka źle się czuła, trafiła pod opiekę pogotowia ratunkowego.

Niestety, kolejny raz zdarza się, że pojazdy służb nie mogły dojechać bezpośrednio przed budynek ze względu na zastawione samochodami drogi pożarowe. Apelujemy do kierowców o rozważne parkowanie.

5 KOMENTARZE

  1. Ci sami debile, bardzo nie pochlebnie wypowiadają się o rowerzystach. Dlaczego debilne bezmózgi, na każdym kroku generujecie sytuacje stwarzające zagrożenie utraty życia, innym normalnym, mieszkańcom, tego miasta?

  2. Najlepiej gdyby można było samochód wziąć pod pachę po dotarciu do miejsca zamieszkania i przytaszczyć go do mieszkania.
    Samochodów jest coraz więcej, a kompleksowych rozwiązań miejsc parkingowych brak.

  3. Bo do bloku Partyzantów 28 dojeżdża się od strony Zielona 10 – Zielona 14.
    To tak jakby straż pożarna chciała przez ul. Wierzbową do ul. Zielonej dojechać.
    Teoretycznie się da :)

Skomentuj