Stracił panowanie nad samochodem i wypadł z drogi. Interwencja służb w Większycach

10

We wtorek przed godz. 11 służby ratunkowe zostały poinformowane o zdarzeniu drogowym z udziałem samochodu osobowego na ulicy Kozielskiej pomiędzy Koźlem a Większycami. 

Na miejsce skierowano policję, pogotowie ratunkowe oraz straż pożarną. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, młody mężczyzna podróżujący samochodem marki audi na strzeleckich tablicach rejestracyjnych, stracił panowanie nad pojazdem i na łuku drogi zjechał do rowu. Nie odniósł poważniejszych obrażeń. Na czas prowadzenia działań, strażacy kierowali ruchem. Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

10 KOMENTARZE

  1. miszcz! no ale że systemy ABS, ESP, FBI i CIA w niemieckim cacku sprzed 20 lat na mokrym nie zadziałały…. trzeba oddać do reklamacji

  2. Oczywiście dobrze, że nic poważnego się nie stało jednak zastanawiam się ile trzeba jechać żeby tak wypaść z drogi. Już pozapominali o nowym taryfikatorze?

  3. W imieniu miłośników samochodów z grupy VW proszę o podanie adresu złomu na który został zholowany w celu pozyskania niezawodnych części do swoich wychuchanych youngtimerów.

  4. To jakiś podróżnik był. Ale wracau z tei podróży czy dopiero ją zaczou i skończyu?
    Ale widać mimo wszystko, że pruu.

  5. Dobrze, że szaleniec nie wyrządził nikomu krzywdy jak kilka lat temu podobny idiota zabił tam starsze małżeństwo.

  6. Zamiast na lekcje fizyki, buroki szedł obrabiać w polu więc skąd mógł wiedzieć nieszczęsny, że czycha na niego siła odśrodkowa.

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj