Stery Kędzierzyńsko-Kozielskiego Parku Przemysłowego w rękach kobiety. Alicja Górska nowym prezesem spółki

2

Te informacje otrzymaliśmy dziś wieczorem. Rada nadzorcza Kędzierzyńsko-Kozielskiego Parku Przemysłowego wybrała nowego prezesa spółki. Stanowisko powierzono Alicji Górskiej.

„Rada nadzorcza Kędzierzyńsko-Kozielskiego Parku Przemysłowego przyjęła rezygnację Wiesława Skwarki ze stanowiska prezesa KKPP. Na dzisiejszym posiedzeniu powołała na nie Alicję Górską, dotychczasową prokurent spółki” – głosi komunikat.

Przypomnijmy, Wiesław Skwarko, dotychczasowy prezes KKPP pod koniec maja zrezygnował ze stanowiska, powołując się na przyczyny osobiste. Decyzję miał zapowiedzieć już kilka miesięcy temu.

Alicja Górska przed rozpoczęciem pracy w KKPP była rzecznikiem prasowym i kierownikiem biura relacji inwestorskich i PR Grupy Azoty ZAK, a także rzecznikiem prasowym ZAKSY.

KKPP prawie w całości należy do gminy Kędzierzyn-Koźle, która dysponuje 91,62 proc. udziałów. Reszta należy do Grupy Azoty ZAK (7,73 proc. ) i Holdingu Blachownia – 0,65 proc.administruje dużym terenem inwestycyjnym przy dawnych zakładach chemicznych w Blachowni. Do spółki przekazany został także teren portu w Koźlu, który niedawno sprzedała inwestorowi.

 

2 KOMENTARZE

  1. Park to dobra nazwa dla tej „instytucji”. Od lat na Polu Południowym rośnie trawa którą zarządza sztab specjalistów. Może wzięliby się chociaż do koszenia?

Skomentuj