Starostwo rozstrzygnęło konkurs na nowego dyrektora Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie

3

Konkurs na stanowisko dyrektora Powiatowego Centrum Pomocy  Rodzinie wygrał Arkadiusz Łuków. Teraz zarząd powiatu zdecyduje, czy powierzyć mu stanowisko.

Konkurs na stanowisko dyrektora PCPR w Kędzierzynie-Koźlu został ogłoszony w połowie listopada. Dotychczasowa dyrektor Dorota Rak zarządzała jednostką od 2015 roku. Jej decyzja o odejściu z pracy podyktowana była względami osobistymi.

W konkursie na dyrektora jednostki zwyciężył Arkadiusz Łuków z Toszka. To osoba, która do tej pory nie była obecna w kędzierzyńsko-kozielskim samorządzie. W ostatnich latach nowy dyrektor PCPR był kierownikiem Ośrodka Pomocy Społecznej w Toszku.

W uzasadnieniu wyboru komisja konkursowa napisała:

Pan Arkadiusz Łuków spełnia wymagania formalno-prawne określone w ogłoszeniu o naborze. Podczas przeprowadzonej rozmowy kwalifikacyjnej wykazał się wiedzą niezbędną do prawidłowego wykonywania powierzonych obowiązków.

Ostateczna decyzja o zatrudnieniu zwycięzcy konkursu należeć będzie do zarządu powiatu.

3 KOMENTARZE

  1. cuda w tym powiecie się dzieją, człowiek z Toszka wygrał konkurs. Komisja konkursowa tak rozstrzygnęła , a teraz ogłaszają nowy II konkurs. Ten Pan zrezygnował czy z Niego zrezygnowano??? Bo to drugie to chyba niemożliwe, po decyzji komisji konkursowej, nikomu -ani Zarzadowi, ani innym decydentom nie wolno podważać rozstrzygnięcia Komisji, cuda panie cuda….., prywatny folwark się robi….

Skomentuj