Starostwo prosi o ograniczenie wizyt w urzędzie. Sprawy można załatwiać przez telefon i elektronicznie

5

W trosce o nasze wspólne zdrowie powiat zwraca się do mieszkańców o ograniczenie osobistych wizyt w Starostwie Powiatowym w Kędzierzynie-Koźlu.

Jak załatwić sprawę w naszym urzędzie?

Zaczynamy od kontaktu telefonicznego z danym wydziałem, gdzie pracownicy w każdym przypadku zdecydują, co dalej z daną sprawą. Nie wszystkie wymagają wizyty osobistej. Wiele można załatwić zdalnie. Przez telefon uzyskamy wszelkie niezbędne informacje.

Można też wysłać mejla lub skontaktować się poprzez platformę ePUAP albo za pośrednictwem korespondencji pocztowej.

Jeśli jednak, w ocenie mieszkańca – sprawa wymaga osobistego stawiennictwa, tu również najpierw kontaktujmy się telefonicznie z danym wydziałem starostwa. Pracownicy ocenią daną sprawę, ustalą dogodny termin i godzinę spotkania w urzędzie.

Wszystkie numery telefonów znajdziemy na naszej stronie www.powiat.kedzierzyn-kozle.pl, w zakładce URZĄD TU

W ten sposób zminimalizujemy ryzyko potencjalnych nowych zakażeń. Urzędnicy starostwa są do dyspozycji od wtorku do piątku, od 7 do 15. W poniedziałki od 8 do 16.

5 KOMENTARZE

  1. My petenci Starostwa Powiatowego,prosimy żeby urzędnicy urzędu NIE robili zakupów w sklepach,marketach,na stacjach benzynowych,gdyż to grozi paraliżem naszego Starostwa Powiatowego!Czuwaj!

  2. Najlepiej siedzieć… Pogaduchy, kawunia… I żeby jakiś petent nie ważył się przeszkodzić…. Ale wynagrodzenie oczywiście bez zmian. Te wszystkie urzędy tylko żerują na covid i nic wiecej

Skomentuj