Starostwo Powiatowe szuka dyrektorów dla czterech placówek oświatowych

1

Zarząd powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego ogłosił aż cztery konkursy na stanowiska dyrektorów podległych mu jednostek oświatowych. Do obsadzenia są stanowiska w trzech szkołach średnich i Centrum Kształcenia Zawodowego.

Konkursy mają związek z kończącymi się kadencjami obecnych dyrektorów. Taka sytuacja ma miejsce w Zespole Szkół Żeglugi Śródlądowej, Zespole Szkół nr 1, Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących oraz Centrum Kształcenia Zawodowego.

O stanowisko dyrektora może ubiegać się nauczyciel mianowany lub dyplomowany, który posiada wykształcenie wyższe i ukończył studia wyższe lub podyplomowe z zakresu zarządzania bądź kurs kwalifikacyjny z zakresu zarządzania oświatą, posiada co najmniej pięcioletni staż pracy pedagogicznej  lub pięcioletni staż pracy dydaktycznej na stanowisku nauczyciela akademickiego.

Do konkursu może przystąpić osoba niebędąca nauczycielem, która posiada wykształcenie wyższe i posiada co najmniej pięcioletni staż pracy, w tym co najmniej dwuletni staż pracy na stanowisku kierowniczym.

Oferty konkursowe będą przyjmowane do 17 maja. Szczegółowe ogłoszenia są dostępne na stronie starostwa powiatowego (kliknij, aby przejść).

1 KOMENTARZ

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj