Starostwo ponownie szuka dyrektora dla Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie

3

Starostwo Powiatowe w Kędzierzynie-Koźlu ogłosiło drugi konkurs na stanowisko dyrektora Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie. W pierwszym postępowaniu zwyciężył Arkadiusz Łuków, ale ostatecznie zarząd powiatu nie zdecydował się na powierzenie mu obowiązków.

Konkurs na stanowisko dyrektora PCPR w Kędzierzynie-Koźlu ogłoszono jesienią ubiegłego oku, gdy z pracy z przyczyn osobistych zrezygnowała dotychczasowa szefowa jednostki, Dorota Rak. W konkursie zwyciężył Arkadiusz Łuków, który do tej pory był kierownikiem Ośrodka Pomocy Społecznej w Toszku.

Ostateczna decyzja co do powierzenia obowiązków dyrektora należy do zarządu powiatu. Jak dowiedzieliśmy się w starostwie, zarząd nie zdecydował się na zatrudnienie kandydata ze względu na zbyt małe doświadczenie kandydata. Konkurs powtórzono.

Kandydaci zainteresowani objęciem stanowiska dyrektora PCPR mają czas na składanie dokumentów do 25 lutego. Szczegółowe warunki konkursu dostępna są TUTAJ.

3 KOMENTARZE

  1. Ogłoszenie na stronie Starostwa jest z 5 lutego, termin składania ofert-25 , czyli nikt się nie zgłosił lub nikt konkretny. Zresztą co się dziwić przy takiej dysproporcji wynagrodzeń dyrektorów jednostek, gdzie PCPR jest na szarym końcu tylko prawdziwy pasjonat by się chciał tam zatrudnić

  2. Pewnie ten który wygrał poprzedni nabór jak usłyszał jaką mu proponują pensję to się obraził i obśmiał się jak norka.

Skomentuj