Starosta Małgorzata Tudaj nie jest zakażona koronawirusem. Badanie dało ujemny wynik

7

Badanie na obecność koronawirusa, któremu została poddana starosta powiatu Małgorzata Tudaj dało ujemny wynik.

Informacja o pierwszym przypadku koronawirusa w powiecie kędzierzyńsko-kozielskim ujrzała światło dzienne wczoraj. Osobą zakażoną okazała się jedna z pracownic starostwa powiatowego, a wśród osób objętych kwarantanną domową znalazła się starosta powiatu Małgorzata Tudaj.

Badanie starosty dało ujemny wynik, co oznacza, że nie została ona zakażona koronawirusem. Niezależnie od wyników badań innych pracowników, którzy mieli kontakt z zakażoną osobą, urząd i wszystkie mu podległe jednostki pracują za zamkniętymi drzwiami. Petenci obsługiwani są telefonicznie bądź drogą elektroniczną.

7 KOMENTARZE

    • Typowy lizus. Większość na Pani Prezydent „psy wiesza” choć więcej zrobiła dla tego miasta (może nie zawsze dobrego) w porównaniu do p. Tudaj, która zrobiła sporo złego. Zresztą wystarczy na nią spojrzeć.

  1. A to nie było specjalnie? W pon ogłaszamy ze ma ktoś wirusa, spotkania we wtorek nie ma, a we wtorek ogłosimy ze jednak nie ma wirusa tak jak i spotkania :) panowia, panie, mieszkańcy, zostaliśmy sami! Musimy działać razem! Ponad podziałami!

  2. @KAT. Stuknij się w główkę. Jeżeli Twoim zdaniem, życzenie komuś zdrowia jest objawem podlizywania, to powinieneś się leczyć chociaż na nogi- bo z głową to masz PRZERĄBANE.
    Mimo wszystko, Tobie również życzę dużo zdrowia

Skomentuj