Staranował znaki, a podczas kontroli nie chciał wyjść z auta. Obywatel Ukrainy zatrzymany do wytrzeźwienia

8

Staranował znaki i próbował uciekać przed policją. Młody mężczyzna, obywatel Ukrainy, za swoje czyny odpowie przed sądem. 

W czwartek około godz. 21.30 policjanci z Kędzierzyna-Koźla zostali powiadomieni, że w rejonie ulicy Kozielskiej samochód osobowy marki audi, na głubczyckich tablicach rejestracyjnych, uderzył w znaki drogowe. Więcej zdjęć w artykule – Pijany kierowca poprzewracał znaki i odjechał. Policjanci odnaleźli go kilkaset metrów dalej.

Przybyli na miejsce policjanci ustalili markę pojazdu oraz jego cechy charakterystyczne, a także rozpoczęli poszukiwania. Kilkaset metrów dalej, w rejonie ulicy Towarowej, mundurowi zauważyli auto i zatrzymali je do kontroli.

– W trakcie wykonywanych czynności kierujący nie chciał dobrowolnie opuścić pojazdu. 27-letni obywatel Ukrainy był pod widocznym wpływem alkoholu. Mężczyzna został zatrzymany do wytrzeźwienia. Funkcjonariusze zatrzymali dowód rejestracyjny pojazdu oraz prawo jazdy kierującego. Po wytrzeźwieniu mężczyzny będą wykonywane czynności procesowe – mówi nadkom. Magdalena Nakoneczna, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kędzierzynie-Koźlu.

8 KOMENTARZE

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj